TISSOT QUICKSTER ICE HOCKEY

  • Špeciálna edícia hodiniek venovaná majstrovstvám sveta v hokeji v roku 2015 v Českej republike. Na zadnom veku je vygravírované logo IIHF, ciferník svojim dizajnom pripomína ľadovú plochu. A podľa mňa veľmi vydarená :super:

    Technické parametre nie sú ničím zaujímavé ale to v tomto prípade vôbec nevadí :) Spomeniem len priemer 42mm.

  • Nápad dobrý, fakt to pôsobí hokejovo, ale ja by som mal asi chuť tie tenké čiary zotrieť ako nejakú pavučinu...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Tie čiary podľa mňa znázorňujú čiary na ľade od korčúľ a nie klasické čiary hracie :) Preto to možno nie každému evokuje klzisko :) Ale ako to je toto sú tie hodinky ktoré budú dostávať hráči po zápase ? Alebo ako to je ?

  • Koukám, v prodeji jsou již dlouho, měli jich asi víc než lístků pro diváky ::d

    Tissot Quickster Ice Hockey 2014 Special Edition Reference-Nr.:T095.417.17.037.00

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ale áno, mne to hneď pripomenulo presne čiary po korčuliach. Ale reálnu foto som ešte nevidel...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

    • Official Post

    Podľa mňa sú pekné a celkovo tématicky dobre zvládnuté :)