Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Dnes ráno je slniečka pomenej

    ..... tak ...... Dano Heriban .... R.I.P.

  • Tieto som uz dlho nepridal...

  • Ahojte. Čo hovorite na tieto ,,Rolexky"? Viem, že túto značku tu majú viacerí a sú s ňou spokojní. Mňa zaujal práve tento dizajn. Sú v dvoch veľkostiach 43 a 40. ja mam dosť veľké zápästie a viac sa mi pozdáva veľkosť 43. Inak majú zafírové sklo. Strojček seiko NH35. Tak ja neviem! Samozrejme na tie pravé mať nikdy nebudem -aaale táááák sa mi páčia. NEviem či hodinársky priemysel urobil niečo tak dokonalé ako práve suby. Tak aspon takto by som si spravl radosť.

    Pekný den.

  • Kúpa hodiniek je o preferenciách , a hlavne peňaženke . Ak túžiš po origo , a máš na to , nech sa páči . Ale ak si chudobný ako kostolná myš ( tak ako ja :D ), urob si radosť , ako sa ti dá . Nepozeraj na druhých , sú to tvoje hodinky , tvoja ruka , tvoje potešenie !!! ;) . Tak smelo do nich , nech máš radosť :thumbup: :) .

    P.S. Aj ja mám jedne echt číny (OCHSTIN) , a som spokojný . Ja si nepotrebujem hladkať ego tisíckami na ruke ... Som primárne vintážnik - primkár , ale tiež mám nové primky z Frýdku-Místku , nie Elton . No a čo ... som spokojný a robia mi radosť . Niektorý ich majú za čínske šunty . Ruku na srdce - čo už nie je z číny ??? A aj číňaňia vedia spraviť dobré hodinky . Nie som odborník , ale so sedliackym rozumom si dovolím tvrdiť , že väčšina výrobcov hodinky len skladá ...

  • Ahojte. Čo hovorite na tieto ,,Rolexky"? Viem, že túto značku tu majú viacerí a sú s ňou spokojní. Mňa zaujal práve tento dizajn. Sú v dvoch veľkostiach 43 a 40. ja mam dosť veľké zápästie a viac sa mi pozdáva veľkosť 43. Inak majú zafírové sklo. Strojček seiko NH35. Tak ja neviem! Samozrejme na tie pravé mať nikdy nebudem -aaale táááák sa mi páčia. NEviem či hodinársky priemysel urobil niečo tak dokonalé ako práve suby. Tak aspon takto by som si spravl radosť.

    Pekný den.

    Nerozmýšľal si si radšej trošku viac našetriť a kúpiť niečo od hodinárskej značky než čínske vykrádačky dizajnu?

    Napr. Certina DS Action Driver, Christopher Wardy C30 alebo C60 či niečo od Tissot.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Prajem pekný deň. Veľmi sa z nich teším.

    Ešte chvíľu s nimi budem spamovať.

    Decká mi spravili na 50. radosť, vykonali najskôr research po mojich navštevovaných YouTube a hodinových weboch a trafili sa aj do vkusu aj do veľkosti.

  • Nerozmýšľal si si radšej trošku viac našetriť a kúpiť niečo od hodinárskej značky než čínske vykrádačky dizajnu?

    Napr. Certina DS Action Driver, Christopher Wardy C30 alebo C60 či niečo od Tissot.

    Plne súhlasím s Diablom. Tissot, Certina, Hamilton... sú renomované hodinárske značky a dajú sa kúpiť za veľmi rozumné peniaze. A keď sem-tam pozrieš inzerciu, môže sa zadariť...

  • Prajem pekný deň. Veľmi sa z nich teším.

    Ešte chvíľu s nimi budem spamovať.

    Decká mi spravili na 50. radosť, vykonali najskôr research po mojich navštevovaných YouTube a hodinových weboch a trafili sa aj do vkusu aj do veľkosti.

    Len spamuj. :) Super, že ti robia takú radosť. Fajn hodinky s príbehom. Tiež po nich pokukujem, teda po tých novších menších (tuším 43,5 mm). No a máš super decká... :thumbup:

  • Myslim, ze viaceri maju vykradacky. Videl som tu mnohych hodinkomaniakov s pagani. A som vlastnikom Orient Mako, seiko prospex diver, takze hodinkove znacky mam

    Nerozmýšľal si si radšej trošku viac našetriť a kúpiť niečo od hodinárskej značky než čínske vykrádačky dizajnu?

    Napr. Certina DS Action Driver, Christopher Wardy C30 alebo C60 či niečo od Tissot.

    kup si to z coho budes mat dobry pocit..... nikto z nas ti nepomahal zarobit peniaze ..... každý z nas ma svoje hodnotové a moralne rebricky a kazdy z nas je na inom stupniku tych rebrickov ...... nevidim dovod preco by si si mal kupit nieco co chces na zaklade hodnot niekoho ineho.... nekupuješ si predsa utočnú pušku