Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Žere to financie, miesto už nemám, čo povie žena, syn...

    A asi by som to nedal bez novej kabelky alebo nejakej somariny pre manželku ;(

    A aj do zrkadla by sa mi už zle pozeralo na seba, že som taký slaboch :)

    Ale keby ste ma psychicky podporili....

    Ale prosim ta, tak chvilku pockaj a kup potom :)vsak ja tiez do narodenin uz nic ^^

    moja zena uz davno skonstatovala ze trpim vaznou chronochorobou, pravdepodobne nevyliecitelnou ^^..ale pokial to nebura rodinny rozpocet tak je to pohoda ;)

  • Konečne gavalec, pjekný pátek a dzite už konečne na to pivo 🤣🍻

  • Máš dobré oko, nevšimol som si to. A popravde netuším.

    Asi je to zato, že nápis dňa je tlačený priebežne po obvode dátumového venca a nie kolmo ako normálne a preto to trvá dlhšie 😳 Asi by som to ja nastavil tak, že sa to začne preklápať v noci a skončí ráno. Ale to je môj ADHD problém 😜

    A stitch in time :D

  • Ok, a ako to nastavím? Povedzme, že aj ja som puntičkár :)

    Myslel som, že toto je automatické.

    No myslel som, že keby som bol konštruktér u hamiltona 😂 ale možno to konštrukčne nejde 😳 Snáď nám to niekto múdrejší vysvetlí

    A stitch in time :D

  • No myslel som, že keby som bol konštruktér u hamiltona 😂 ale možno to konštrukčne nejde 😳 Snáď nám to niekto múdrejší vysvetlí

    Ono by to asi šlo a možno to mali aj v úmysle. Ale potom prišli manageri a muselo sa to spraviť lacnejšie, teda takto... ^^

  • Ono by to asi šlo a možno to mali aj v úmysle. Ale potom prišli manageri a muselo sa to spraviť lacnejšie, teda takto... ^^

    ale veď to preklopenie nemôže trvať 12 hodín, či :?: myslel som, že nastaviť to tak, aby to prebehlo v čase obvyklého spánku 🥴

    A stitch in time :D

  • Asi je to zato, že nápis dňa je tlačený priebežne po obvode dátumového venca a nie kolmo ako normálne a preto to trvá dlhšie

    Priebezne to nemoze byt na tom istom venci ako datum, to by musel byt den na rovnako velkom vyseku ako datum, nie?

  • Priebezne to nemoze byt na tom istom venci ako datum, to by musel byt den na rovnako velkom vyseku ako datum, nie?

    Ja som nepovedal že na jednom venci 😳 myslel som to tak, že dátum je tlačený v smere osi venca a deň po obvode kolmo na os venca samozrejme iného

    A stitch in time :D