Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Inak ďakujem Ti. Toto som ukázal manželke a že si si kúpil a konečne začala uznávať hodnotu GS. Schválila mi jeden model. Tak uvidíme čo bude skôr, GS alebo RLX ^^

    :thumbup: :D Tak drzim palce. Na GS nemusis cakat ako na RLX, ibaze by si si chcel pockat na nejaku peknu limitku ;) . Ale zas tie limitky oni vydavaju skoro kazdy tyzden nejake ^^ . Co sa tyka tej hodnoty (financnej), tak tu GS nevedia moc udrzat. Vynimkou su nizko poctove a vysoko ziadane limitky, ktore dokazu z dlhodobeho hladiska aj rast. Takze ak budes chciet nejaky model z beznej produkcie (nie LE), s perspektivou pripadneho predaja v buducnosti, odporucam skor najst nejaky dobry deal na secondhand.

    Celkom si sa tapol po vrecusku :)ale su paradne :thumbup:uzivaj ;)

    No, dlho som sa rozhodoval, dat tolky penaz za GS. Az Budapest a Praha vypredali (a nie len oni), potom som mal nieco dojednane na chrone, zas som este den vahal a ked som uz isiel potvrdit objednavku, tak aj to uz bolo fuc. Tak som musel potom pol dna hladat kde ich este v EU maju :D . Uz som aj letenky do Amsterdamu pozeral, ale nakoniec som nasiel este aj inde, kde mi to vedeli poslat aj na Slovensko a este aj winder zdarma pribalili :) .

    Vzhladom na to mnozsvo rucnej prace remeselneho majstrovstva, si myslim, ze toto nie je len taka bezna kazdotyzdnova GS limitka a bude len rast na hodnote. Rovno by sa dali flipnut so ziskom, ale nebudem predavat, uzivat si ich budem 8) .

  • Len škoda ten GS spony, ktorá väčšinou nemá mikroreguláciu. X/

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Len škoda ten GS spony, ktorá väčšinou nemá mikroreguláciu. X/

    Nema veru, su aj take? Ale zas ovela pohodlnejsie ako klasicka remienkova pracka a zas vacsia variabilita ako tah, aj ked s mikroskou.

    Idealna podla mna je spona na remienok bez dierok, kde remienok posuvas uplne analogovo a zaklapnes ho hocikde. Mam take na TAG Heueroch.

  • Na GS potápkach je aj mikroregulácia, ale vyhotovenie tej spony je o pár levelov nižšie ako sú hodinky a ťah. Aspoň teda podľa môjho oka.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Presne, pracka musí byť pripevnená vždy na vrchnej strane hodzin ;)