Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • kde si ch zakupil, ak to nie je tajne🙂?

    Vo Frankfurte v Nemecku kde som sa presťahoval. Pozrel som výklady Wempe, Bucherer a ďalších obchodov čo tu sú a nakoniec zakotvil v Pletzsch. Tu naozaj ísť si kúpiť hodinky je ako ísť ráno po rožky do potravín. Napr viem o minimálne 4 obchodoch, kde sú v ponuke Rolexky a to sú asi tak v okolí jedného kilometra.

  • No keby sa Rolexy dali kúpiť ako rožky hlavne dostupnosťou ^^

    V podstate som šiel do mesta pozrieť kde ich už majú a proste som kúpil Longinesy. Wempe tu vo výklade má aj Pateky. Fakt je tu všetko.

  • No keby sa Rolexy dali kúpiť ako rožky hlavne dostupnosťou ^^

    V podstate som šiel do mesta pozrieť kde ich už majú a proste som kúpil Longinesy. Wempe tu vo výklade má aj Pateky. Fakt je tu všetko.

    stačí mať €

    A stitch in time :D

  • No keby sa Rolexy dali kúpiť ako rožky hlavne dostupnosťou ^^

    V podstate som šiel do mesta pozrieť kde ich už majú a proste som kúpil Longinesy. Wempe tu vo výklade má aj Pateky. Fakt je tu všetko.

    Mám to trochu od ruky :Dale dík :thumbup:

  • No keby sa Rolexy dali kúpiť ako rožky hlavne dostupnosťou ^^

    V podstate som šiel do mesta pozrieť kde ich už majú a proste som kúpil Longinesy. Wempe tu vo výklade má aj Pateky. Fakt je tu všetko.

    otazka je ci su to len teasery vo vylohach a na skusku alebo ti ich aj realne predaju... a ked, tak ci za cenu AD alebo nejaku 30+ % vyssiu sedivkovu ze ano :)

  • Chcelo by to nejaký koňakový pohár ;) Potom to aj chutí lepšie pocitovo. Nedávno som ho mal aj ja, len sa skoro minul :)

    Bol to prvy pohar po ruke v kuchyni po obede, a ani neviem ci taky pohar maju :D Ja ho skusam prvy krat a je fakt dobry :) som milo prekvapeny :)

  • Bol to prvy pohar po ruke v kuchyni po obede, a ani neviem ci taky pohar maju :D Ja ho skusam prvy krat a je fakt dobry :) som milo prekvapeny :)

    Buď to tá foto len skresluje, alebo si nalél rádný stachan 😄

  • to sa neda, nepozerat na ne a nebyt z toho uneseny...
    original je len jeden, ano viem. no nie vsetko je proste pre kazdeho... keby som v Sherone rovno polozil sedmicku na stol, povedali by mi - piseme vas na zoznam, zavolame o rok mozno o dva...

    ano viem, vidim tam nespocet odlisnosti od originalu, a viem ze tych 36mm a korunkna pod 12kou by bolo niekde inde...

    no je to ako to je, tesi ma vsak par vyhod, napriklad

    - 20mm nato strapov mam plny suflik, a velmi dobre sa nosia na kazdom, teraz som dokupil tie seatbelt a to je este vacsia parada... na tych remienkoch proste dost ulietam :)

    - vypukle sklicko ich robi aspon trocha originalnymi, navyse absencia vonkajsieho AR padne vhod (Rolex zjavne vie preco tiez nedava)

    - vrtane nozicky su plus pre lahsie vymeny remenov aj tahu, nebudem tolko nicit ani shell cordovan od Janka

    - sellita je bezny strojcek ktory ma dostupnejsi servis, nove idu krasnych +6, som nadmieru spokojny...

  • To musíš odprášit, když chceš fotit cifr takovejch hezkejch hodinek. To já je můžu nechat zas.aný :D

    To nie sme na vystave :D to su specialne efekty, aktivne pozadie xD v jednom kuse tu daco lieta vo vzduchu, vseliake faciny xD alebo ako to clovek nazve tak to je :D