Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Monca ze ty si sa pomylila a toto mala byt whatsapp sprava niekomu inemu :D

    Nie, nepomýlila... tá správa veru patrila Tebe ;)

    Sú perfektné, ale žiaľ zasa opäť nie úplne vhodné pre mňa i napriek tomu, že sa mi páčia... a Ty to veľmi dobre vieš, tak nerozumiem prečo ma takýmito fotkami mučíš. Upokojujem sa iba tým, že veď načo by mi boli tretie hodinky s bielym číselníkom... aj keď teda robia sa aj v čiernej verizii... sakra, nejak mi to nevychádza :D

    Inak mohli by urobiť Suby a príp. Expy II aj v "dámskej" verzii, tako ako teraz prispôsobili DJ 36 zúženými nožičkami.

  • Nie, nepomýlila... tá správa veru patrila Tebe ;)

    Sú perfektné, ale žiaľ zasa opäť nie úplne vhodné pre mňa i napriek tomu, že sa mi páčia... a Ty to veľmi dobre vieš, tak nerozumiem prečo ma takýmito fotkami mučíš. Upokojujem sa iba tým, že veď načo by mi boli tretie hodinky s bielym číselníkom... aj keď teda robia sa aj v čiernej verizii... sakra, nejak mi to nevychádza :D

    Inak mohli by urobiť Suby a príp. Expy II aj v "dámskej" verzii, tako ako teraz prispôsobili DJ 36 zúženými nožičkami.

    OK teda… aspon to nebolo to standartne ze "preco si take hovado" :D

    Moni tieto su privelke aj pre mnohych muzov… u mna je to akurat na hrane dobreho vkusu. Papierovo 42 ale subjektivne na ruke je to tak 44/45. Povedal by som ze posobia vacsie ako moje PAM. Ako stale mozes pohladat pekne 40 mm predchadzajucej generacie. Su aj v ciernej a zohnat ich v dobrom stave za dobre peniaze by vobec nemal byt problem. Second hand nie je ale pre kazdeho… ani pre mna nie. Tretie svetle hodinky naozaj asi nepotrebujes… ja by som siel cestou BB58 alebo BB36 (tie bez otocnej lunety). Ak chces zostat verna RLX tak OP36 s tmavym ciferniko… modry model co ma cifernik ala Exp je velmi pekny...

  • Tak uz tyzden toto...opatovne ziaden brand, ale ja uz som raz taky

    Odoslané z MYA-L41 pomocou Tapatalku

    Seiko 5 (Military) SNZG13J1, Guanqin GJ16034, Parnis GMT, Swatch Pulsometer, Casio MRW-200H, ESVEGE Incabloc-1970, Police Quartz, Saphir Quartz 1995

  • na tý vodotěsnosti by měli u Parnisu globálně zapracovat, zatím maj jedinej model s wr 200 a to je na takový portfolio bída, kopírky subů a pamů musej mít wr

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • na tý vodotěsnosti by měli u Parnisu globálně zapracovat, zatím maj jedinej model s wr 200 a to je na takový portfolio bída, kopírky subů a pamů musej mít wr

    tak ono ja od toho nic moc necakam...mna skor bavi to, ze to ma v sebe "zivot" a ci je to hommage, wr, cina, pakistan...osobne nejako neriesim...iked uznavam, ze zivit oddelenie designu a vyvoja je ine ako zivit reverse engineers...a wr na tomto som kusku /schvalne nehovorim model, nakolko to podla mna u takehoto vyrobcu je kus od kus/ vyznamen neskusal, ale sprchu to prezije a bazen tiez..

    Seiko 5 (Military) SNZG13J1, Guanqin GJ16034, Parnis GMT, Swatch Pulsometer, Casio MRW-200H, ESVEGE Incabloc-1970, Police Quartz, Saphir Quartz 1995

  • nekde uvadej že to má 30, jinde 50 m. To je bída, ono totiž s wr roste i celková kvalita, hodně jsem uvazoval nad jejich pepsinama na jubilee s keramikou, ale nakonec jsem si to rozmyslel a vzal ty Lorea s 200 m wr. Ale byl to můj poslední pokus s Čínou, nejsem na to stavěnej i když do práce a na blbnutí v moři dobrý, nemůže mě to nijak hodinkově uspokojit.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • nekde uvadej že to má 30, jinde 50 m. To je bída, ono totiž s wr roste i celková kvalita, hodně jsem uvazoval nad jejich pepsinama na jubilee s keramikou, ale nakonec jsem si to rozmyslel a vzal ty Lorea s 200 m wr. Ale byl to můj poslední pokus s Čínou, nejsem na to stavěnej i když do práce a na blbnutí v moři dobrý, nemůže mě to nijak hodinkově uspokojit.

    uplne ta chapem, s tym uspokojenim...ale myslim, ze je fajn ked su ludia rozni...mna skor fascinuje na tom, to ako su schopni v takej predajnej cene vytvorit nieco taketo...je sice pravda ze ich "inhouse" strojcek v tomto konkretnom kuse robi cca +10s/24h, ale je to 316SS, safir sklicko, full link aj endlink, milled clasp /pardon za anglictinu, neviem ako sa to spravne povie slovensky, mam to len "napozerane z anglickych videi"...ale ano, nie je to horologia v tom rpavom slova zmysle...cize naprosto rozumiem, ze mnoho ludi ma povazuje za cudaka s cinou na ruke...ale mne to nevadi

    Seiko 5 (Military) SNZG13J1, Guanqin GJ16034, Parnis GMT, Swatch Pulsometer, Casio MRW-200H, ESVEGE Incabloc-1970, Police Quartz, Saphir Quartz 1995

  • (Quote from monika.ms)

    OK teda… aspon to nebolo to standartne ze "preco si take hovado"

    Moni tieto su privelke aj pre mnohych muzov… u mna je to akurat na hrane dobreho vkusu. Papierovo 42 ale subjektivne na ruke je to tak 44/45. Povedal by som ze posobia vacsie ako moje PAM. Ako stale mozes pohladat pekne 40 mm predchadzajucej generacie. Su aj v ciernej a zohnat ich v dobrom stave za dobre peniaze by vobec nemal byt problem. Second hand nie je ale pre kazdeho… ani pre mna nie. Tretie svetle hodinky naozaj asi nepotrebujes… ja by som siel cestou BB58 alebo BB36 (tie bez otocnej lunety). Ak chces zostat verna RLX tak OP36 s tmavym ciferniko… modry model co ma cifernik ala Exp je velmi pekny...


    Já vím Bohumile, já vím... či vlastne Jozefe, že nie sú vôbec pre mňa... a tak isto aj tomu nákupu z druhej ruky by som sa radšej vyhla i keď vo výnimočnom prípade, by som ho úplne nezavrhovala. Predsa len nie je nad fungláče, pri ktorých naozaj viem ako som sa k nim po celý čas "správala". Tretí svetlý číselník nielen že nepotrebujem, ale ani nechcem... ja som už pri kúpe druhých hodiniek prevažne pozerala po modeloch s tmavším číselníkom. Vtedy som bola v Sherone Skúšať Exp39, OP36 Purple a boli medzi nimi aj tie Tebou navrhované modré OP, ale ani jedny ma až tak moc nechytili za srdce, možno ešte tak trochu tie Expy... ale aj tak som potom vzala biele Dayt. Tie Tvoje BB58 mi nenormálne vŕtajú v hlave, no na druhej strane by som mala radšej aj do tretice Rka. Hrozné to je so mnou... vyzerá to tak, že neviem čo chcem, ale ja viem veľmi presne čo, akurát problém je v tom, že nemôžem a to je horšie ako keď človek nevie...


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk