Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • no už som na teba aj zabudol :mrgreen: a kde si sa bola opekať :atomique:

    Dávam Ti jedinečnú a neopakovateľnú šancu na poopravenie Tvojho komentára, lebo to nemôžeš myslieť vážne, že si na mňa zabudol... :malin1:

    Odskočila som si na kebab na Cyprus a za seba môžem povedať, že táto destinácia veľmi milo prekvapila a doporučujem vyskúšať.

    a ze si na nas uz zabudla... :) :super:

    Chlapci, na Vás nikdy ;)

  • Čas na obed?

  • Odskočila som si na kebab na Cyprus a za seba môžem povedať, že táto destinácia veľmi milo prekvapila

    Mna zas trochu nemilo tato destinacia tento rok sklamala, ale kazdy to mame inak:), asi som narocny:D:D:D

  • Dávam Ti jedinečnú a neopakovateľnú šancu na poopravenie Tvojho komentára, lebo to nemôžeš myslieť vážne, že si na mňa zabudol... :malin1:

    Odskočila som si na kebab na Cyprus a za seba môžem povedať, že táto destinácia veľmi milo prekvapila a doporučujem vyskúšať.

    Chlapci, na Vás nikdy ;)

    prepáč, včera som nemal dobrú náladu :pleur4: chýbala si mi, v tomto stáde si ty jediná, ktorá chápe môj jemný humor , skvelý úsudok a neopakovateľnú rétoriku. Minule som ťa videl u susedov na CHMG a tu nič - lomcovala mnou žiarlivosť a zloba :pan2:. Ale keď si už tu, hneď je slnko jasnejšie :pompom:

    A stitch in time :D

  • Alebo si si vybral blby hotel a miesto :D

    Ani nie, zas tak malo to nestalo:D, akurat neochotna banda s natiahnutou rukou, 90% dovolenkarov z RF, co prave nemusim...inak pohoda:mrgreen:

  • Hmmm a recenzie na holidaycheck/tripadvisor si si nekukal? ^^

    Ani nevrav, bolo to skoro zo dna na den, takze mea culpa, ale v principe som si oddychol, aspon som na chvilu vyvetral hlavu:D

  • ano ano ano

    Ak sú tvoje, tak gratulujem, užívaj. Ak su požičané, tak sedia skvelo.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Mna zas trochu nemilo tato destinacia tento rok sklamala, ale kazdy to mame inak:), asi som narocny:D:D:D

    Ani nie, zas tak malo to nestalo:D, akurat neochotna banda s natiahnutou rukou, 90% dovolenkarov z RF, co prave nemusim...inak pohoda:mrgreen:

    Možno si naozaj iba nemal šťastie pri výbere... Priznám sa, že ja som od tejto destinácie spočiatku tiež nič extra neočakávala. Myslela som si, že to bude niečo v takom duchu ako Turecko... dobré hotely, relatívne slušné služby a hnusné more. Ale ako som už spomínala, realita predčila moje očakávania a vážne som bola spokojná. Bola som na severe v časti Bafra. Je tam iba zopár hotelov a inak nič... to by bola moja jediná výhrada, že mimo rezortu vlastne nič nie je, ale dá sa požičať auto a tým je problém vyriešený. Inak hotel bol pri pláži s nádherne čistým a teplučkým morom, žiadnych turistov z Ruska sme tam našťastie nemali a služby boli tiež perfektné... niekedy mi to bolo dokonca až hlúpe, lebo čašníci "nedovolili", aby si človek čo i len sám nalial vodu do pohára... ešte sme neboli poriadne ani usadení pri stole a už sa pýtali, či si dáme nejaký drink. Jeden deň sme mali problém s vodou v kúpeľni, tak sme to išli nahlásiť a kým sme sa vrátili na izbu, tak inštalatér na nás už čakal pred dverami a to sme sa nikde "netúlali", išli sme hneď naspäť :)

    prepáč, včera som nemal dobrú náladu :pleur4: chýbala si mi, v tomto stáde si ty jediná, ktorá chápe môj jemný humor , skvelý úsudok a neopakovateľnú rétoriku. Minule som ťa videl u susedov na CHMG a tu nič - lomcovala mnou žiarlivosť a zloba :pan2:. Ale keď si už tu, hneď je slnko jasnejšie :pompom:

    Hneď som si myslela, že asi nemáš dobrý deň... no vidím, že už je všetko v najlepšom poriadku a si späť v skvelej forme... a stále rovnako "skromný" :malin1: ... ale práve preto Ťa mám veľmi rada :*

    Priznávam, že na susednom fóre som veľmi často, majú tam totiž vlákno výhradne venované mojej obľúbenej značke, tak tam chodím potajomky slintať :gene4:

  • Možno si naozaj iba nemal šťastie pri výbere... Priznám sa, že ja som od tejto destinácie spočiatku tiež nič extra neočakávala. Myslela som si, že to bude niečo v takom duchu ako Turecko... dobré hotely, relatívne slušné služby a hnusné more. Ale ako som už spomínala, realita predčila moje očakávania a vážne som bola spokojná. Bola som na severe v časti Bafra. Je tam iba zopár hotelov a inak nič... to by bola moja jediná výhrada, že mimo rezortu vlastne nič nie je, ale dá sa požičať auto a tým je problém vyriešený. Inak hotel bol pri pláži s nádherne čistým a teplučkým morom, žiadnych turistov z Ruska sme tam našťastie nemali a služby boli tiež perfektné... niekedy mi to bolo dokonca až hlúpe, lebo čašníci "nedovolili", aby si človek čo i len sám nalial vodu do pohára... ešte sme neboli poriadne ani usadení pri stole a už sa pýtali, či si dáme nejaký drink. Jeden deň sme mali problém s vodou v kúpeľni, tak sme to išli nahlásiť a kým sme sa vrátili na izbu, tak inštalatér na nás už čakal pred dverami a to sme sa nikde "netúlali", išli sme hneď naspäť :)

    Hneď som si myslela, že asi nemáš dobrý deň... no vidím, že už je všetko v najlepšom poriadku a si späť v skvelej forme... a stále rovnako "skromný" :malin1: ... ale práve preto Ťa mám veľmi rada :*

    To je pravda, ja som tam ani pôvodne nemal namierené, ale tým že som kupoval na poslednú chvíľu a výber destinácií bol už trochu žalostný, išli sme na Južný Cyprus do Aya Napa..Vzhľadom na to čo to stálo som mal možno prehnane veľké očakávania, preto to sklamanie. Mal som isť na sever ako ty, počul som, a ty si mi to len potvrdila, že v Tureckej časti je to ďaleko lepšie, tak možno na budúce:)

  • Kedysi, v časoch, ktoré už dávno odvial čas (v roku 1970) , keď Cyprus bol ešte jednotný a z kancľa hrmel národný hrdina v boji za nezávislosť arcibiskup Makarios, sme sa štyria vysokoškoláci vybrali na Afroditin ostrov. Leteli sme z Prahy. Už neviem, či to bolo na severe, juhu, západe či východe ostrova. Iba si pamätám, že sa to volalo Amathus Beach a medzi tými všelijakými nadutými Nemcami, Anglánmi, Švédmi a Nórmi sme si pripadali ako chudobní príbuzní. Fungovala vtedy Cestovná kancelária mládeže, cez ktorú sme cestovali. Šéfoval jej Jano Husák, hádate správne, bol to Gustov starší syn. Robil aj predsedu Zväzu vysokoškolákov Slovenska (ten zakrátko zakázali) a bol to fajn chalan. Iba s jeho pričinením sme sa mohli na tie dva týždne vybrať do "slobodného" sveta. Vzhľadom na to, že sme sa boli kuknúť aj v Nicosii, sa nám to nejako moc slobodné nezdalo. Aj po 10 rokoch bolo vidno stopy boja za nezávislosť proti Britom. Rezort bol nádherný, palmy, čistučké more, prádlo menené každý druhý deň. Vtedy sme sa po prvý raz stretli s tým, čo poznáme ako "švédske stoly". V pamäti mám tento pobyt ako druhý najkrajší v živote. Ten najkrajší bola Taormina na Sicílii v roku 1994. Prepáčte, ale nedalo mi, klávesnica to písala sama...:]