Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • lumi by mohla byt modra

    a akú má reálne farbu? bo na fotke pôsobí takmer ako biela, čo vyzerá skvele... a ručičky? tak hodinová v tvare šípky podľa mňa paráda... páči sa mi na Amfíbiách, rovnako ako na Seiko Monster, Samurai, Tuna, Prospex SPBxxx aj Breitling Superocean Heritage ktorých hodinovku vo mne mimochodom práve tieto Wardy celkom výrazne evokujú. Z môjho pohľadu rozhodne krok vpred oproti tej zvláštnej "kvapke"...

  • ospravedlňujem sa za off topic, ale dovolím si otázku - tuším to v niektorom vlákne ktosi spomínal : mám správnu informáciu že Ch.Ward nefunguje na báze autorizovaných dealerov iba cez e-shop? Michal, kupoval si ich z ich ofiko stránky? celkom ma zaujali, a úplne do kolien ma dostal detail na ktorý vyslovene "trpím" a tým je dátumový veniec. na čiernom ciferníku čierny s bielou "potlačou"... konečne niekto kto si potrpí na detail. to sa cení :) nie že by bol Ward jediný, ale jeden z mála. a ako práve pozerám, tento konkrétny model ponúkajú v troch rozmeroch, síce v 40mm len jedná farebná kombinácia, ale z troch rozmerov si už dokáže vybrať asi každý... Ch.Ward čím ďalej tým lepšie!

  • Dnes Romanove Vratislavie Formmeister, mimochodom, strašne sa to fotí...:mrgreen:

  • Brano, Ty to dení tady vubec nesledujes

    :) v pohode, kľudne podpichuj, nie som z cukru a aj nejaký ten zmysel pre humor mám takže "kľudne do mňa" :) ale prečo myslíš že to tu nesledujem - čo mi uniklo? predpokladám, že máš na mysli tú moju otázku ohľadom spôsobu predaja Ch.Ward, totiž že nemajú autorizovaných dealerov?

    • Official Post

    a akú má reálne farbu? bo na fotke pôsobí takmer ako biela, čo vyzerá skvele... a ručičky? tak hodinová v tvare šípky podľa mňa paráda... páči sa mi na Amfíbiách, rovnako ako na Seiko Monster, Samurai, Tuna, Prospex SPBxxx aj Breitling Superocean Heritage ktorých hodinovku vo mne mimochodom práve tieto Wardy celkom výrazne evokujú. Z môjho pohľadu rozhodne krok vpred oproti tej zvláštnej "kvapke"...

    realne je klasicka zelena, telefon len v tme nevie poriadne farby. suhlasim, sipka je aj u mna krok vpred ;) Paradny trojzubec na sekundovke... a este taka zaujimavost, obe rucicky su v strede brusene a kraje (casti kde uz neni lumi - nie boky) su leskle, na tej sipke to vyzera zaujimavo. nemam techniku aby som to cvakol, tak posielam aspon obrazok z netu kde to vidno:

    Datumovy veniec je klasicky cierny, neni to ideal (rovnaka farba), ale asi lepsie ako biely. vacsinou to aj tak posobi rovnako farebne, ba priam ten datum az nevidno. Skoro ako nodate-y :)

    To puzdro ma zaujimave tvary, rafinovane sa minaju brusene plochy s lestenymi. Zaujimave su tiez indexy, jemne vystupujuce sklicko. Korunka, s ktorou sa prijemne pracuje... Krasne hlboko gravirovane dno...

    Ta modra je vacsinou prijemna decentna, v podstate ani nemam modre hodinky, ale skoro cierne a na slnku sa rozsvietia a hraju vela odtienmi modrej. Takze sa daju pouzit aj ako univerzalky. :)

    Nesmiem vynechat aj tah, ktory sa da vymenit bez naradia za par sekund a tak isto aj spona ktora sa pomocou tlacitka da v rozmedzi asi 1cm posuvat.

    Ak ich planujes kupit, tak fakt za tu cenu (po tych ich zlavach okolo 600-700€) nie je o com, s cistym svedomim odporucam ;)

    No a kupil som ich od chalana z chmagu, ktory ich nedavno kupil z ch.w. stranky. Dve vlasocnice na spone, inak nove hodinky ;)

    A este jedna foto z dnesneho bicyklovania, to puzdro... krasa :)

  • Mišo, ďakujem veľmi pekne za pútavú minirecenziu... musím uznať že sa mi tieto hodinky dostali celkom hlboko pod kožu, prakticky už takmer 2 roky hľadám niečo univerzálne, cenovo prijateľné (tak cca do 1000€) , v kvalitnom prevedení a pre mňa prijateľnom rozmere... Zdanlivo nemožné sa snúbi v Tvojom modeli, ktorý prakticky bez výhrad spĺňa všetky mnou požadované atribúty... Myslím že im niet čo vytknúť. Veľmi solídne zmáknuté univerzály! Teraz mám v hlave zažratého poriadneho červotoča... rečnícka otázka - bolo mi toto treba???

    • Official Post

    Mišo, ďakujem veľmi pekne za pútavú minirecenziu... musím uznať že sa mi tieto hodinky dostali celkom hlboko pod kožu, prakticky už takmer 2 roky hľadám niečo univerzálne, cenovo prijateľné (tak cca do 1000€) , v kvalitnom prevedení a pre mňa prijateľnom rozmere... Zdanlivo nemožné sa snúbi v Tvojom modeli, ktorý prakticky bez výhrad spĺňa všetky mnou požadované atribúty... Myslím že im niet čo vytknúť. Veľmi solídne zmáknuté univerzály! Teraz mám v hlave zažratého poriadneho červotoča... rečnícka otázka - bolo mi toto treba???

    Bolo! :D Uz len pockat na zlavy... alebo...? 8o

    Ale aby sme boli spravodlivi, okrem tej lumi, guma aj ked posobi solidnym dojmom, mohla byt tensia a poddajnejsia... :)

    A pre info, co ich mam par dni, tak spravili celkovo asi 3s do plusu ;)