Rolex Sky-Dweller Watch: New Gold Colors

 • Rolex Sky-Dweller Watch: New Gold Colors
  http://www.ablogtowatch.com/rolex-sky-dweller-watches/


  Značka Rolex predstavila modelovú radu s názvom Sky-Dweller už roku 2012. Hodinky tejto rady sú najkomplikovanejšie z ponuky značky, ponúkajú nielen funkciu druhého času, ale aj ročný kalendár. Dátum je teda nutné nastaviť len vo februári počas prestupného roka.
  In-house strojček Rolex s označením 9001 ponúka okrem iného jedinečný systém nastavenia času pomocou obojstranne otočnej lunety. Ako vieme, Rolex sa nešpecializuje na prekomplikované modely hodiniek a venuje sa skôr ich precíznosti a striedmosti z dôvodu maximálnej spoľahlivosti. Rad Sky-Dweller je tiež zaujímavá svojou veľkosťou, svojím priemerom 42mm totiž patrí k tým najväčším Rolexkám. Zároveň je puzdro vodotesné do sto metrov. Zatiaľ čo dátumové okno prekrýva známe Kyklopovo oko, mesiac je zobrazovaný okienkom pri jednotlivých hodinových indexov. Teraz sa pozrime na modely pre rok 2015:


  Externý obsah www.youtube.com
  Obsah vložený z externých zdrojov sa nebude zobrazovať bez vášho súhlasu.
  Aktiváciou externého obsahu súhlasíte s tým, že osobné údaje môžu byť prenášané na platformy tretích strán. Viac informácií o tomto sme poskytli v našich zásadách ochrany osobných údajov.