Trident vs Black Bay

  • Čo ja viem... prečo nie, nemám síce rád tento štýl reklamy, ale tieto nové C60 Pro sa mi páčia velmi, v podstate im nič nechýba a sú aj za dobrú cenu. Trochu je škoda, že tam nedávajú SW-300, nie že by to bol velký nedostatok, ale vtedy by už pre mňa boli úplne kompletné.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Myslím že to nie je až tak od veci. O tudore som perspektívne sníval, že by som si ich doprial v budúcnosti ako lacnejšiu verziu rolexu, no keď som zistil že miesto inhouse majú "len" etu nevidím dôvod. Myslím že za tie dve tisícky môže človek získať viac u konkurencie :)

  • tiež neviem prečo je ten dátum zlý.. zlý bol na prvých tridentoch, ale tu ho "fixli" a vyzerá to podla mňa celkovo velmi fajn. Trošku mi vadí ten vlnkovaný ciferník. keby je to obyč. čierny tak by som nad nimi silno rozmýšlal.

  • U mňa je práve ten ciferník jedna z top vlastností, bez toho by mi prišli moc obyčajné.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches


  • Vcelku súhlasím, ale tie Tridenty sú pekné, až na ten dátum, to musíš uznať

    Proti Tridentom ako takym nic nemam, urcite su to dobre hodinky. Iba to porovnavanie ma pobavilo. Keby sme chceli, postavime take iste kde "zosmiesnime" CHW a vitazom bude Seiko 5 za 100€, ktore v dalsom kole porazia Tchibo za 5€.

  • Jako že opičíme se, ale můžem, když si to dobře zdůvodníme ::d kromě toho, mrknutím oka na obrázky zjišťuji, že srovnávají nesrovnatelné.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Neviem, či ste čítali to čo v tom porovnaní píšu, ale oni sa nesnažia povedať, že ich hodinky sú lepšie ako Black Bay, oni iba poukazujú na to, že ich hodinky ponúkajú rovnaké alebo lepšie vlastnosti ako omnoho drahšie hodinky a teda majú velmi dobrý pomer cena/kvalita, čo sa podla mňa nedá poprieť. Nesnažia sa nikoho presvedčiť, aby si kúpil C6 Pro namiesto Black Bay.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Já to četl. Zrovna tak můžou vzít jakoukoli jinou značku z nejnižší cenový kategorie a stejně si to zdůvodnit. Ale to neudělají, mají vlastní reklamu s vlastním názorem. Nějak mi to připomíná souseda z Mladé Boleslavi. Jestli ta reklama jede stejně i u vás.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Popravde tiež som si trochu spomenul na Hyundai. Osobne ma ale nenapadajú hodinky za omnoho menej peňazí, ktoré by ponúkali to, čo C60 Pro.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Souhlasím s Tebou, rozhodně moc takových kousků nebude, ale i tak myslím, že kdyby to porovnání udělala třetí nezávislá strana, vyznělo by to ještě lépe. Jako kdyby nikdo z nás nevěděl, že největší část ceny je značka. Přivedlo mě to na jinou myšlenku, jaký je asi ten jejich in-house s COSC. Ale to asi ukáže až čas.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1