Panerai Luminor Marina 1950 3 Days Automatic PAM328 On Bracelet

  • Panerai Luminor Marina 1950 3 Days Automatic PAM328 On Bracelet
    http://www.ablogtowatch.com/panerai-lumino…t-watch-review/

    Aktuálně se na fóru probírá tah na Damasko, to je nám cenově bližší, ale neuškodí, ukážeme-li si jak jdou na to u dražší ,,konkurence". Značka Panerai nám předvede na živých fotografiích a videu díky Ablogtowatch jeden ze svých modelů na tahu, pardon, na ocelovém náramku. Na první pohled vidíme, že chybí tolik opěvovaná mikroregulace. Vidět Pamy na tahu není až tak častá záležitost a za mně musim říct, že jim to sluší a je to pěkná změna. Komplet hodinky jak je vidíte stojí 9,100 dolarů.



    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Je to veľmi zaujímavé :) Po prvý krát vidím Pamky na ťahu a bol to trošku šok :mrgreen: Koža je koža. No pristane im to to treba uznať :)

  • podla mna je to bomba

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Nevyzerá to zle a doma by som k tým hodinkám určite ťah chcel, ale primárne by som ich určite nosil na koži, alebo gume. Je zaujímavé, že k RLX mi vadí všetko okrem ťahu a napríklad k Panerai mi viac sedí koža.

  • Tiež som doteraz registroval PAM iba na koži, či gume. Ťah vyzerá pekne a kvalitne, napadlo ma však, či nebude trochu problém s váhou. Samo o sebe hodinky sú dosť masívne a 24ka ťah bude tiež asi citeľné plus k váhe, ale je to sila zvyku určite.

  • vaha imho problem neni... zkousel jsem to a OP ocelove na tahu jsou perfektne vyvazene...
    na ocelovych modelech OP mi ta nevyvazenost na kuzi / gume obvykle vadi... i proto mam radeji u nich titanove pouzdro :)