Aké máte Prim na ruke?

  • predtym 14, teraz 26.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Si niekto povie, že však "obyčajný" a lacný Prim, ale tento model je bomba! Jeden s TOP ?

    Nuý, na tie sa ti borďák asi veľmi nehodí. Možno na dačo iné...:]

  • hmmm, aký je to rok výroby? predpokladám ručný náťah... sú vážne nádherné, a s tou bielou gumou je to ideálna kombinácia... nedokážem z nich odtrhnúť zrak!... Martin, pamätaj na mňa keď sa ich budeš "potrebovať" zbaviť... myslím to skutočne vážne, s takýmito vecami sa totiž nežartuje... prajem príjemný w-end

  • hannes no v balíčku prišli ešte ďalšie Guľky, na tie možno zapasue a možno na Sport BBordo ešte lepšie ?

    Branislav ďakujem, pekne si to zhrnul, avšak nechcem Ťa sklamať, ale zuby si brúsiť nemusíš, tieto z domu nepôjdu ?

  • hannes no v balíčku prišli ešte ďalšie Guľky, na tie možno zapasue a možno na Sport BBordo ešte lepšie ?

    Branislav ďakujem, pekne si to zhrnul, avšak nechcem Ťa sklamať, ale zuby si brúsiť nemusíš, tieto z domu nepôjdu ?

    Pošli foto, som celkom zvedavý...:]

  • Čo, bude pasovať?

    Nuž, na tie vľavo by som skúsil to bordó...:] Inak, Prim si liboval v hranatých indexoch a ešte hranatejších ručičkách...Ozaj a prachotesné šupináče s centrálkou a päťdesiatpäťkou motorom náhodou nemáš? To boli moje prvé hodinky. Odpásol som ich v Rumunsku po tuším po 6 rokoch na dverách banky, kde som išiel meniť koruny za lei...:malin1:

  • ďakujem, pekne si to zhrnul, avšak nechcem Ťa sklamať, ale zuby si brúsiť nemusíš, tieto z domu nepôjdu ?

    :) :) jasan to ja len tak hypoteticky :) také sa nepúšťajú z ruky, to by bola chyba... ale šumné sú veru, len čo je pravda... vydarený tvar puzdra, a nespomínam si či som vôbec videl Prim-ky s takýmto snehobielym "ciferblatom"... vydarený kúsok a okrem toho dobrá fotka, vyzerajú veľmi zánovne, takmer ako po nejakom menšom repase napr. preleštenie puzdra etc...

  • branko tak ja si to musím dobre rozmyslieť (čo niekedy aj chvíľu trvá), čo si chcem dať dnes na ruku… a začína to tým, ktorú z krabíc mám otvoriť 😀

    Tempus Fugit

  • branko tak ja si to musím dobre rozmyslieť (čo niekedy aj chvíľu trvá), čo si chcem dať dnes na ruku… a začína to tým, ktorú z krabíc mám otvoriť 😀

    Ako tak pozerám , pomaly sa ti približujem :) . Noo , to je tak , ak niekto ochorie na chronobundus :D