Nové sekcie na fóre

  • Ako sa fórum rozrastá, rozhodol som sa, že to trochu pozmením a tak som upravil a pridal nejaké nové sekcie. Pre väčšiu prehľadnosť som vytvoril sekcie delené podľa pôvodu a značiek. Keď by niekto chcel niečo pridať alebo sa mu nepáči rozmiestnenie alebo má akékoľvek dotazy, píšte sem :)

  • No a keď budem chcieť napísať napr. nový príspevok o pilotkách IWC, tak to budem písať v podskupine podľa značky alebo podľa štýlu ? :)
    EDIT: čiže ako píše Mapo ono sa to len prerozdelí zrejme takže teda potom akoby som nič nepísal ::d

  • Je to myslené tak ako na CHM u susedov... či? Takže podľa značky, krajiny pôvodu.
    Predpokladám, že postupom času sa to všetko prerozdelí a doterajšie delenie podľa štýlu zrušíme.

  • Moc pěkný rozdělení, jenom je možná škoda, že když už vznikly sekce podle národnosti, že přímo do nich nejde zakládat vlákno. Najdu značku, která je třeba z USA a není ani jedna z uvedených v podsekcích a musím jí dávat někam jinam. Doufám, že chápete jak to myslím, někdy je těžký se elektronicky vyjádřit :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Predpokladám, že ak takýto stav nastane, tak stačí napísať Peťovi a pridá sa ďalšia značka. @esqueleto?
    Lebo napr. Bremont ako Britská značka tiež chýba... zatiaľ.

    EDIT: Veď to predsa ide... či som sa zle pozrel?

  • Mapo, takhle to nepůjde, představ si, že ta značka bude mít třeba jen jeden zajímavej kousek, nebo třeba i víc, ale stále nebude důvod, aby měla svou vlastní sekci.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Predpokladám, že ak takýto stav nastane, tak stačí napísať Peťovi a pridá sa ďalšia značka. @esqueleto?
    Lebo napr. Bremont ako Britská značka tiež chýba... zatiaľ.

    EDIT: Veď to predsa ide... či som sa zle pozrel?

    Jde, to já na telefonu neviděl všechno, super díky adminovi :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ja to nejak nechápem, načo to je dobré? Prosím Vás vysvetlite mi to, a neberte to v zlom.

    Keď budem chcieť vytvoriť nejaké vlákno pre hodinky, čo sa mi páčia - kde ich mám dať? Podľa štýlu, alebo podľa značky?

    To delenie podľa štýlu má tú výhodu, že keď niekomu treba kúpiť napríklad potápky - ide do toho fóra a tam si rozšíri obzor.

  • Myslim, že podle značky a když budeš chtít vybírat potápky dáš si vlákno v sekci poraďte s nárokama i cenovou představou. A když nebudeš členem fóra máš důvod se zaregistrovat a třeba Tě to chytne jako nás.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Je jasné, že som tam pridal iba "populárne" značky, nie je to komplet výpis značiek, takže keď niekto bude chce pridať inú švajčiarsku značku ako je v sekcii, tak ju pridá priamo do vlákna "švajčiarske hodinky", ako napísal watchesfan.

    Čo sa týka iných značiek ako Bremont, Prim a podobne, čo keby som vytvoril pre ne jednu spoločnú sekciu, napríklad "rôzny pôvod".. ? Lebo asi nemá význam vytvárať "České hodinky", "Anglické hodinky" a podobne, ak tam bude jedna podsekcia..

    No a štýly hodiniek by sme postupne asi vymazali úplne. Alebo možno by bolo dobré nechať aspoň obľúbené štýly "pilotské", "potápačské" a asi aj "vintage" hodinky, nemyslíte?
    Je pravda, že by to bolo tak trochu zdvojené (napríklad pilotky od IWC - kam dať?) ale tak už by sme to nechali na užívateľa, ktorú sekciu si zvolí.

    Alebo dá sa ísť aj tou cestou, že pri jednotlivých značkách ešte vyrobiť ďalšie podsekcie - Napríklad IWC - pilotky a potápky.. ale to by bolo asi zbytočne komplikované.. Tak neviem, píšte nech niečo ukuchtíme :)

  • "ďalšie podsekcie - Napríklad IWC - pilotky a potápky" toto určite nie, toto už by bolo strašne moc
    Ja osobne by som napr. Prim ako samotnú sekciu spravil, myslím, že si to zaslúži.
    A súhlasím s tým, podobne ako na CHmagu. Tam to je prehľadné a elegantne usporiadané podľa mňa.

  • Najlepsie by bolo mat moznost zaradit temu do viacerych sekcii naraz - napr. vintage/pilotky/IWC. Oznacovali by sa iba tagmi a nimi by sme si vedeli aj vyselektovat co nas zaujima. Hladam pilotky? Zvolim tag pilotky a vidim vsetky znacky bez rasovych predsudkov. Chcem iba z Japonska? Pridam tag Japonsko. Atd :)

  • To zní dobře Mysiak :)
    ..................................

    Jeden z možnejch návrhů, třeba se z něj bude něco hodit, co na něm není to by zůstalo nezměněno.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Sekcia bazár by sa nedala trocha prečistiť a spriehľadniť ?
    Mne napríklad nie veľmi vyhovuje keď už v základnom náhľade inzerátu sú fotky. Ako jedna fotka je fajn, ale pri niektorých inzerátoch je tam toho skoro na pol strany sekcie. Tak isto v bazáre absentuje možnosť posunúť inzerát hore napr. pri zmene ceny.

    Sekciu Japonské hodinky by som rozšíril obecne na Ázia.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • V bazári som odstránil náhľady úplne, takže teraz je to naozaj prehľadnejšie. Viem, že sa nedá robiť UP príspevkov.. Takisto je zlé, že sekcia bazár sa nezobrazuje cez tapatalk.. Musím to nejak vyriešiť.

    Čo sa týka tých sekcií, musíme to ešte premyslieť, aby to bolo čo najlepšie a na trvalo..

  • Za seba by som uvítal možnosť zadať sledovanie celých sekcií, zaškrtnite Švajčiarske hodinky a do mejla mi príde každé nové založené vlákno, len ťuknem na mejl a som v požadovanom vlákne. Alebo aspoň podsekcií, zadám sledovanie v podsekcii Longines a do mejla mi príde novozaložené vlákno a môžem na neho reagovať. Vďaka tomu som celkovo v obraze a nemusím nič ďalej hľadať cez neprečítaná vlákna.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1