Clé de Cartier, Cartier’s Newest Collection

  • Clé de Cartier, Cartier’s Newest Collection
    http://blog.perpetuelle.com/

    Značka Cartier predstavuje svoju zbrusu novú kolekciu modelov s názvom "Clé" - "kľúč", pomenovanú podľa novej výraznej korunky hodiniek, ktorá prináša nový spôsob nastavovania dátumu a času. Na prvý pohľad upúta zafírom zasadeným do korunky úplne odlišným spôsobom, než sme u značky zvyknutí. Je obklopená kovovou konštrukciou korunky a zároveň s ňou zostáva v jednej rovine. Nový in-house strojček Caliber 1847 MC s obojstranným naťahovaním vyniká vraj svojou veľkou odolnosťou.



    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Prečo sa mi zdá že Cartier má dosť premrštené ceny ? 8|

  • Asi preto, že skutočne sú. Môj problém s Cartierom je, že ich mám zafixovaných ako šperkársku firmu, viem, že robia niektoré velmi pokročilé a hodnotné kúsky, ale za tie ceny by som sa Cartierom ani nezaoberal, Patek, Audemars a Vacheron sú u mňa niekde inde.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Napriek tomu, že Cartier má nejedny krásne a technicky namakané hodinky, tak musím súhlasiť so Spartanom a Mišom. Cítim to podobne a Spartan dokonca 100% trafil značky.

  • Keď už sme pri tých Cartieroch, tak si dovolím spomenúť model ID Two. Ten ma zatiaľ zaujal najviac. Niečo čo vybočuje z normálu, a to je práve to príťažlivé :)

  • Asi preto, že skutočne sú. Môj problém s Cartierom je, že ich mám zafixovaných ako šperkársku firmu, viem, že robia niektoré velmi pokročilé a hodnotné kúsky, ale za tie ceny by som sa Cartierom ani nezaoberal, Patek, Audemars a Vacheron sú u mňa niekde inde.


    ceny su zrejme za zlato. Ocel bude nizsia. Tie znacky co spominas su niekde inde aj cenovo ako bezny cartier (5k-7k), v tom cenovó rozpati nenajdes ani p ani a ani v.
    a ano, cartier je aj u mna najprv sperk a potom hodinky. Hentie znacky to maju naopak alebo pri niektorych modeloch len polovicne (iba hodinky).

  • Full rose gold Royal Oak sú práveže ešte o nejakú tú tisícku lacnejšie ako tieto Cartier a popravde pri Roal Oaku by som sa na tie Cartier ani nepozrel. Museli by stáť o 40 000€ nemej na to aby som ich zvažoval (keby som kupoval niečo také), lebo aj Rolexu Day-Date II president by som dal prednosť a to stoja pod 25 000€ v celozlatej verzii.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Cartier je nadherny. Ale na vnimanie krasy treba dozriet. Mne to trvalo tiez dlho :) a bavime sa o beznych modeloch znaciek ktore spominas. A tie su skutocne cenovo o dost vyssie ako bezny model cartier.
    A alo vzdy, kazdemu sa paci nieco ine a je ochotny svoje peniazky vymenit za to, co je v jeho ociach najnajnaj a vobec ho netrapi ze ostatni si tukaju na celo.

  • Cartier je nadherny. Ale na vnimanie krasy treba dozriet. Mne to trvalo tiez dlho :) a bavime sa o beznych modeloch znaciek ktore spominas. A tie su skutocne cenovo o dost vyssie ako bezny model cartier.
    A alo vzdy, kazdemu sa paci nieco ine a je ochotny svoje peniazky vymenit za to, co je v jeho ociach najnajnaj a vobec ho netrapi ze ostatni si tukaju na celo.


    Práveže nie sú cenovo vyššie. Keď porovnávam základné celozlaté modely, Cartier je drahší ako AP Roayl Oak, VC má celozlaté len Overseas Chrono, ktoré stoja +- tolko, čo základné Clé de Cartier, PP nautilus ani aquanaut so zlatým nármkom nerobí, ale napríklad 5712R-001 so zlatým púzdom a komplikáciami sú asi o 15 -20 000€ lacnejšie.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Píšem to preto, že si písal, že sú ceny zrejme za zlato. Prestížnejšie značky robia proste základné zlaté hodinky bez komplikácii za menej, takže za zlato tá cena asi nebude. Ďalšia vec je, že sa robia iba v zlate, v presp. som videl ceny iba pre zlatý model a táto téma je o hodinkách Clé de Cartier, ku ktorým sa celý čas vyjadrujem (takže ja o voze :) ), takže nemá zmysel aby som sem teraz ťahal najlacnejšie Cartier hodinky, aby som obhájil túto podla mňa neúmerne vysokú cenu 58 500 za hodinky Clé de Cartier.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ďalšia vec je, že sa robia iba v zlate, v presp. som videl ceny iba pre zlatý model a táto téma je o hodinkách Clé de Cartier, ku ktorým sa celý čas vyjadrujem (takže ja o voze :) ), t.

    Ale ved ty si zacal sem tahat Vacheron, AP a Pateka, tak sa necuduj :)
    pre mna osobne je jedno ci hodinky stoja 30k,'42k,28k,56k.... Ja tym cislam vo vztahu k hodinkam hovorim sumarne a jednoducho ze "vela" :) kto na to ma a pacia sa mu nech si ich kupi, a my ostatni si trebars povedzme ako v tej bajke "aj tak je kysle" :)
    ale tu korunku by som si obzrel nazivo ako to funguje.