Blacklist watches - Čomu je lepšie sa vyhnúť.

  • Jak obracím známé na správnou cestu, můžu říct, že lidé si to opravdu kupují a já už toho mám doma plnej pytel. Jak jim to otevřu a ukážu, je jim jasný, jakej je to šrot a už to nechtěj. Někteří. Jiní i přes to chtějí vyměnit baterku :) . Ideální začátek rozhovoru o alergiích i jiných nemocech.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Přidám další obrázky kvalitních módních hodinek, jejichž cena je vysoká. Ať jsou odstrašujícím příkladem toho, za co můžete vyhodit své těžce vydělávané peníze. Za kvalitu fotek se omlouvám, telefon nic moc.

    Chronograf sa ovlada bezdrotovo? :mrgreen:

  • tak stretol som sa s názormi ludi pre ktorých quartz "chronomet" od Casia bol chapany ako haute horlogerie. ale budiž, tiez mam baterkace a Casio mam rad. vo svojo segmente su spicka. ale su iste medze vkusu a ked uz na prvy pohlad vidim ze toto asi nebude ani bezny priemer tak radsej investujem trochu viac do nejakej zarucenej klasiky a garantovanej kvality. a Seiko, Citizen alebo Casio predsa pozna kazdy. aj ten pre koho su hodinky uplne mimo ramec zaujmu. no a to co si napisal o tych alergiách, vidis tento aspekt ma ani nenapadol a pritom je to pri takomto odpade viac ako pravdepodobne. a je super ze to zbieras! su to tiez raritky a aspon ako gyc patria do zbierky.

  • Nesbírám, jen hromadim, patří to do šrotu, ale je dobrý vidět na vlastní oči ty protipóly, strojek za dolar, materiál taky, práce za dva, cena pět tisíc a vejš. Na tom není až tak nic zvláštního, ale za stejnou cenu lze již koupit hodinky, které nejen tak vypadají, ale i slouží. A ty alergie, to jde ruku v ruce, můžou přerůst do daleko horších podob respiračního i interního ústrojí, ale také v kožní maléry. Stačí citlivější jedinec.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dostala se mi do ruky další ukázka toho, čemu je lépe se vyhnout, kvalita zpracování a celkový dojem strašný, otázkou zůstává, jaké to vlastně už má každý z nás na hodinky nároky. Můj názor je ten, že raději nic než tohle za 80,- Eur ... a to nemluvím o těch 249.- eurech, za které je prezentují. Celková kvalita velmi podobná dříve představené značce FireFox.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ahojte priatelia,

    hoci je toto vlákno dosť staré, tak by som sa chcel spýtať, ako z odstupom času vidíte značku Yema ktorá je uvedená v tomto black liste. Pozerám sa po hodinkách s cenovkou okolo 1k a práve mi padli oči aj na tieto hodinky. Preto že zatiaľ čo som o nich čítal, tak mi prídu že majú skvelý pomer cena/výkon. In house caliber, originálny dizajn, história... Zmenilo sa niečo od založenia vlákna alebo ja niečo prehliadam?

    Ďakujem za radu

  • Původní odkaz zřejmě mířil na nějakou číňaninu, která neměla s historií té originální co dělat a možná to bylo ještě v době před její reinkarnací.

    Origo značka byla založena v roce 1948 ve Francii a zřejmě se později dostala do propadu, kdy ji v roce 1988 koupilo podle některých zdrojů Seiko. Ale v roce 2004 se ve Francii reinkarnovala a navázala na svoje historické modely. O kvalitě originálu spíše napoví kolegové, kteří tyto hodinky vlastní.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Yema je dosť v pohode myslím. Teda táto novodobá vzkriesená. Niektorí ľudia zo začiatku nadávali na ich customer service ale teda ja som s nimi riešil lenraz niečo a vyriešili to super rýchlo a veľmi dobre. Čiže za seba som spokojný. Tie na prvej fotke čo si postol sú fakt nejaké číňáky ktoré nemajú s tom fr značkou nič spoločné. Na tejto vzkriesenej Yeme sa mi páči, že robia veľmi pekné a verné reedície ich starých modelov len v modernom prevedení a teda ak je niečo čo fakt v hodinkách môžem tak sú to vintage moderné reedície :D Na tieto Sous Marine (V čiernej verzii) ma dosť svrbel prst, ale nejak som sa ovládol lebo už mám toho zas moc. Ale inak pekné hodinky a aj spracovanie tam je na veľmi dobrej úrovni. Za tie prachy super.