Watchesfanovo bloudění

  • Moc sem fotky nedávám, zvláště, když nevím jak dlouho se u mne ohřejí, ale hlavně, kucí, dyk já vůbec neumim fotit :cursing:

    I tak jsem dnes porušil pravidlo a připravil pro vás rekapitulaci dnešního dne.

    Časně ráno jsem vyrazil z domova a moje výstroj a výzbroj se skládala z národního bohatství značky Prim a kupodivu i foťáku 8o


    Jak tak cesta ubíhala, nutně jsem se musel začít nudit, takže na řadu došly cigára:


    Chvilkama jsem úplně ztrácel přehled kde jsem:


    Nakonec se mi podařilo překročit hranice, za předním oknem zůstala jen čepice, přísavky a začala teprve nuda ... německé dálnice a stále častější pohled na prdel kamionu před sebou:


    Tak co, mám se otočit, to je ještě dálka:


    Vydržel jsem a vyrazil směr Magdeburg:


    Mít rychlejší auto a ne šunku, která vytáhne horko těžko 230, tak bych si to s nima rozdal, ale takhle bylo lepší, že jen stojí:


    Jak jsem se přibližoval k cíly, začal jsem být krapek nervózní, tak jsem hodil přestávku, kafčo a nějakej burgr.


    ... a pak, hodinu před domluvenou schůzkou , jsem dorazil do cíle. Nečekal jsem na nic a rovnou vyrazil, čas vem ďas.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Všechno bylo připraveno s německou precizností a ani jim nevadilo, že musí mluvit anglicky, za to já už se viděl venku s nima na ruce: úplně první rychlocvak


    a šup:


    Začala nekonečná cesta domů, zase ty pohledy:


    Ve větší rychlosti už se fotit nedalo:


    A konečně doma:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1


  • Musím uznat, že na zlaté hodinky zrovna moc nejsem, ale tyhle mají obrovské kouzlo. Dokonalé zpracování, D efekty, krásné gilošování... I tak se u mne dlouho neohřejí, nechat si je jen tak zavřený v trezoru...budou mít osud dalších mnoha kousků, které jsem ani nefotil...nebaví mě to.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Pro sebe, samozřejmě na kšeft, kupce už mám, ale chvilku je ponosim. Je to drahý jak kráva, to bych si nechat ani nemohl, ruka by mi upadla a doma by mě zabili ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A k těm emocím ... už před pár lety mě opustily (někde jsem to tady už psal), asi jsem se překochal krásou hodinek co mi prošly rukama, možná si šetřim emoce na něco důležitějšího než jsou hodinky, možná už jsem na nějaký radování starej, možná kombinace toho všeho. Halvně, dnes mě od rána bolela hlava a k tomu 800 km za volantem...a zrovna jsem se s nim moc nemazlil.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak tomu by som asi na chuť neprídem nikdy. B for B sami nepáčia žiadne, a už vôbec nie v zlate. Ale peknký popis aj fotky.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Asi jak u koho. Každopádně, spát se s nima nedá, i přes svou velikost jsou subcifry na mne moc malý a musim se zahledět na vteřinku, jestli se vůbec hýbe. Lumi nula na indexech, trochu svítí ručky, no tooly to fakt nejsou, zkusim vyfotit, dnes jdou z ruky do trezoru a kdyby někdo chtěl a mně něco nevyšlo info o ceně vážnému zájemci, ale počítejte orientačně s novym superbem.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To je skor vhodne na investiciu ako na nosenie.

    Práveže nové idú tuším okolo 39 000€, a z 2 roky 2013 sa predávajú od 14 000€ takže dobrá investícia to vo všeobecnosti určite nie je, týmto Breitling for Bentley klesá cena veľmi rýchlo, nakolko je to špecifiký štýl. Na investície sú Rolex, PP a FPJ

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches