• Watchi, kde si natrafil na toho Indiana? Mohol si ho sfotiť aj celého. To tvoje Mido mu pristalo. Parádne dačo.:super:

  • Na to sedadlo si mal položiť Mido...:] Kukám na to už pol hodinu a stále mi z huby idú sliny ako mäsiarskemu psovi...:super::super::super:

  • Na ...:super::super::super:

    Ano, to jsem mohl, ale vìíc mně šlo o toho indiána ve zlatě. Fakt parádní provedení. Celá ta mašina super. Na dálku si řikám pěknej Harley a blíž...ty v.le, prd Harley :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak Lorea koupim ještě dvoje asi :), s čínskym strojkem kalendáře a se žralokem. Tlačítka subcifrù jsou šroubovací, 200 wr a safír po kterém v reklamě jezdí vrtákem a pak ho polijí benzinem a zapálí. Jedny už mám, nemam důvod nevěřit.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak Lorea koupim ještě dvoje asi :), s čínskym strojkem kalendáře a se žralokem. Tlačítka subcifrù jsou šroubovací, 200 wr a safír po kterém v reklamě jezdí vrtákem a pak ho polijí benzinem a zapálí. Jedny už mám, nemam důvod nevěřit.

    Idem sa na to mrknúť...a aká je veľkosť?:]

  • Drážďany

    Možná ani nevíte, že Drážďany mají vlastně lužickosrbský název. Jaký národ se za ním skrývá? Ve východním Sasku a v jihovýchodním Braniborsku žili v minulosti Polabští Slované, kteří se také nazývají Lužickými Srby.

    Národ však byl po staletí asimilován a místní tradice prakticky zanikly. Ačkoli se v posledních letech jejich postavení zlepšilo, můžeme tento slovanský jazyk slyšet jen velmi zřídka. V Drážďanech se s kulturou Lužických Srbů můžete setkat při speciálních kulturních akcích

    Osídlení v těchto místech bylo už v období před naším letopočtem. První zmínky o slovanské osadě jsou z 13. století, ale důležitý je až rok 1485, kdy se město stalo rezidencí saských vévodů. Později bylo Sasko prohlášeno královstvím, čímž význam města ještě zesílil.

    V 16. století, po přechodu k reformaci, se Drážďany staly hlavním městem zmíněného Saska, které bylo nejdůležitější protestantskou zemí tehdejší Svaté říše římské národa německého.

    Později se Sasko účastnilo mnohých válek a obyvatelstvo trpělo. Drážďany byly několikrát obsazeny Pruskem a zajímavé je, že v době napoleonských válek stálo Sasko na straně Francie.

    Velmi zásadní roli v historii města sehrálo masivní bombardování na konci 2. světové války. V únoru 1945 bylo město z 60 % zničeno,centrum bylo prakticky srovnáno se zemí.

    Přesný počet obětí není znám, ale jedná se o desetitisíce lidí. Po válce byly Drážďany přiřazeny k východnímu Německu, které existovalo do roku 1990. V tomto roce došlo k opětovnému sjednocení země. V současné době mají Drážďany cca 530 000 obyvatel. (rady na cestu.cz)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ... ten jubilee náramok vyzera gut! da sa niekde objednat?

    Tak určitě, ale nedělej to. S náramkama je to horší než s hodinkama a to mi věř, vim o čem píšu. Já ho kupoval v QuickTimu, nebo TopTimu...plete se mi to. Po slevě mě stál směšných 9 eur a na ruce vypadá super. Jenže, asi po třech dnech jsem zjistil, že dře ruku. I když to zkouším přejet prsty a nic necítím. Takže další co leží ve skříni a na ruce mám klasickej i když značkovej řetěz.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1