• To bol kedysi v čase mojej mladosti taký film o bláznivých amerických turistoch v Európe. Hlavnú úlohu hral Telly Savalas, ktorého možno poznáte ako poručíka Kojaka z detektívneho seriálu. Film sa volal Ak je utorok, musíme byť v Belgicku. Bola to švanda na kolečkách. :)

  • Tuším sa každá druhá dedina v Grécku volá Paralia...:ghee:

  • Nejlepší je směs inspirací :)

    Smutná pravda je ta, že hodinky za 65 Eur jsou nejpřesnější co doma mám. Za 14 dní +30 s. Štěstí. Střídám je v práci jako jedny ze čtyřech hodinek a zatim jen ťukla luneta. Takže si koupim ještě další...a další...a další. K tomu Seika, asi chrona, obyč potápky mě už u Seika nebaví a už přelezly ceny, za které jsem ochoten tolerovat nekvalitu. A stále mě nepouštějí ty Béčka. Asi přepracovanost, taková kravina.

    Ještě jsou modrý, tak se necham prekvapit. Doufam, že budu mít štěstí.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nejlepší je směs inspirací :)

    Smutná pravda je ta, že hodinky za 65 Eur jsou nejpřesnější co doma mám. Za 14 dní +30 s. Štěstí.

    Vono to vúbec nevypadá špatně. To vúbec nevypadá špatně......Už jenom mít to štěstí...;)

  • Památky celosvětově významného hodinářského průmyslu v Glashütte – sídlo společnosti A. Lange & Söhne a Německá hodinářská škola v Glashütte – jsou výborným příkladem státem podporovaného průmyslového odvětví vzniklého po útlumu hornictví v 19. století. Saská vláda tehdy podpořila v Glashütte zakládání nových řemesel a podniků soukromými subjekty. Ve vybudování hodinářského průmyslu v Glashütte se významně angažoval zvláště Ferdinand Adolph Lange (1815–1875). Hodinky z Glashütte získaly během krátké doby celosvětové uznání a hodinářství se stalo odvětvím, které ovlivňuje hospodářství města a jeho vzhled. Sídlo společnosti A, Lange & Söhne funguje i nadále jako místo hodinářské výroby. Budova Německé hodinářské školy slouží mimo jiné jako muzeum, v němž je umístěna cenná sbírka hodin. (montanregion.cz)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ;)

    Stačí si něco přečíst, mrknout na film a ušetří Ti to úplně zbytečnou cestu. Muzeum zavřený, nevadí, stejně bych asi dovnitř nešel, víc mě zajímalo městečko a místní lidé. Nepotkali jsme vůbec nikoho, jen jeden chlápek jel k bankomatu a všechno zavřený, kavárna zrušená a hospoda co má otvíračku po-pa 11-14 hod. Cože? Jo, tři hodiny denně. No prdel světa.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Bol som tam dááávno , ešte za čias GUBu... Tá Langeho socha, vôbec si ju nepamätám...ale mali tam vtedy tiež kosák a kalapáč....:]

  • my to spojime s Drazdanmi ;)

    No a co myslíš Romane, to zase až příště, teď ale...

    další cesta povede kam...jasně, na véču ke Karlovu mostu. Jo a konečně trochu důstojnej náramek jako protiváha k hodinkám.

    IMG_20190831_210625.jpg

    IMG_20190831_211006.jpg

    Time is Life. Je to dar i prokletí.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1