Watchesfanovo bloudění

  • Publikováno Dnes, 08:26

    Loreo, proč jsem je koupil jsem tu už psal.

    Safír, keramická luneta, plné koncovky tahu, spona zmenšená vzor Seiko, osičky ocel, strojek Seagul +6s/24hod, kyklop zvětšuje celkem slušně, víc jak na štajnech, ale ne jak na Davose.

    Wr testováno v moři, ale dostal jsem se jen do 6m

    Musím přiznat, že vím co mořská voda dokáže, takže jsem před jejich používáním vyndal všechny stěžejky s pružinkou, včetně těch co jsou ve sponě a namazal je Indulonou. Ty zreznou i u daleko, daleko dražších hodinek v moři, pak se rozpadnou a utopíte hodinky.

    Po deseti dnech jsou stále jako nové, jen na sponě přibyly vlásečnice.

    Žádný rez, žádné opotřebení materiálu ani ztráta funkce. Luneta chodí tak, že bych si moc přál, aby mi tak chodila i na posledních Steinhartech.

    Účel splnily, stály mě kolem 17 stovek, už nevím přesně, zpracování maj v úrovni hodinek kolem 8.000.

    IMG_20190809_081007.jpg

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Rovinj

    Na západním pobřeží poloostrova Istrie se nachází Rovinj, mnohými považována za nejromantičtější město chorvatského pobřeží. Rovinj je od severozápadního pobřeží Istrie oddělena hlubokým Limským zálivem. Ve starém městě na Vás dýchne atmosféra dávno zašlých časů. Rovinj je zároveň místem s bohatou turistickou vybaveností.

    Svou historii začala Rovinj na malém ostrůvku, zvaném Mons Albanus, blízko istrijského pobřeží. Omezený prostor ostrůvku nutil obyvatele ke stavbě úzkých domů a vytvoření sítě romantických uliček a malých náměstí, jež nebyla moderním urbanismem nikdy postižena. Charakteristické jsou zde dnes také zvláštně postavené komíny. Díky všem těmto specifikům bylo staré město Rovinj v roce 1963 prohlášeno za kulturní památku.

    Novalja.cz

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Všechno jednou končí, tak pár záběrů z cesty domů. Nutno podotknout, že první skrytě číhající policisty jsem potkal několikrát. Samozřejmě jen na našem území, první kousek za hranicema. Asi jsem měl v Chorvatsku, Slovinsku a Rakousku štěstí. A mám ho každoročně posledních cca 25 let co tam jezdím.

    IMG_20190813_192454.jpg

    IMG_20190813_192843.jpg

    IMG_20190813_193553.jpg

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Byli jsme v Praze koupit nějakej pánskej náramek, náramek neměli, kabelek plno :)...stejně mi staci ten co mám, ale kabelek a bot není nikdy dost :)

    IMG_20190817_094929.jpg

    IMG_20190817_094847.jpg

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak si si snad oddychol a nabral novych sil:), a znova s chutou do prace:)

    Vůbec jsem si neoddychl, dovolená u moře pro mne znamená dvacetihodinovej maratón, ale super :super::super::super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Krásne obrázky, watchi. Ešte sa k nim naisto vrátim. Ozaj, nedajú mi chrápať tie tvoje Loreo. Nevinná otázka - majú ručný náťah a hacking?:] Lebo to síce neočakávam, ale čo keď zasa vystrelí nejaká tá motyčka....:ghee:

  • Krásne obrázky, watchi. ...

    DÍíky :)

    Hacking ano, s tim ručním nátahem si nejsem jistej, někdy to zkusim. Upřímně jsem je vyzkoušel, do prace je nosim rad, ale jsem zvyklej na štajny. Zjistil jsem dnes v Koscomu, že ani Seiko už mi moc nevoní.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Sakra, ten kus železa na dvoch kolesách , čo to vlastne je? :]

  • Tak vypadá současné umění. Z hromady železa vzniknou modely techniky, postav ... v reálných velikostech. Tomuhle jsem byl tak do pasu, merim 186cm. Ale dovnitř jsme nešli, není to zrovna náš styl.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A prečo mu museli urobiť hneď dve ciciny? :happy1: