• Krásne mesto, skvelé kúpele, nádherný park, čo viac si želať? Tá prvorepubliková architektúra má čosi do seba...v jednom takom podobnom dome som prišiel na svet...:]

  • je tu otázka Frogman vs Rangeman. Frogy jsou malinko dražší, mají dobré divers funkce, ale nemají GPS a navigaci. Tím v dlouhodobém hledisku více šetří baterii. Je na Rangemanech navigace opravdu k něčemu? Jak dlouho vydrží baterka, pět let? Jo, je nad čím přemýšlet.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Jeden z finalistů je

    Casio GPR-B1000-1ER Rangeman

    Minulý rok som ich jednému chlapíkovi pomáhal predať za 600 euri :)

  • To bych nedal.

    Mne to bolo jedno, ja som dostal stovku za to, že som obchod sprostredkoval :)

  • 500 za jetý bych dal :), zkoušel sis tu navigaci?

    Ja som tie hodinky mal v ruke možno 3 minúty :)

  • Tak zítra vezmu paní, prachy a jedem to omrknout. Líbí se mi čím dál víc. Jen ťuknu malý příklad, pětivrstvé těsnění tlačítek proti pisku, bahnu, prachu a vodě. A co teprve to všechno ostatní. Mido mě v mechanice plně naplnilo a není kam se pohnout. Kde není chuť, není vůle. Jsou po všech stránkách perfektní. Takže nastává nová éra.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • takze vsetko ostatne predavas?

    Už mi zustaly jenom želvy, pětky, kopírky Dayton, Primky, Vostoky, kopírky subů a Mida. Dokonce jsem vypnul dva double kolotoče a frčim na jednom. Tuhle sestavu si nechám. Ale aby nedošlo k omylu, na mechaniku jsem nezanevřel. A jestli utratim 900 € za digi ještě není vůbec jistý, ještě jsem je neviděl. Ale kolem toho už jsem popsal metráky elektronického papíru, že už nemám sílu psát něco vic i na fóra. Prostě uvidim zitra.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mido mi dalo vše, co jsem u moderních mechanických hodinek hledal i co od nich očekával. A dokonce ještě víc. Najednou jsem nenacházel smysl se posouvat kamkoli jinam. Jsem s nimi maximálně spokojený. Jenomže co dál. V práci i na častých výpravách by se mi hodily hodinky s absolutní přesností a zároveň vyšší odlností. V takovém případě se automaticky nabízejí hodinky Casio, řada G-Shock. Malinko jsem se do problematiky tohoto typu hodinek zavrtal, abych zjistil, že je to velmi podobné jako v mechanických hodinkách. Absolutní dokonalost blížící se představám neexistuje. Ručičkové modely jsem vyškrtl rovnou. Ručičky mám v mechanikách a u outdoorových hodinek nechci řešit jejich případnou kalibraci a naopak chci co nejvíce eliminovat vliv magnetického pole. Takže ve výběru zůstaly pouze modely v digitální podobě. Druhým parametrem byla přesnost a bezúdržbovost. Nabízí se radiocontroll, ale doba již pokročila, takže i hodinky s GPS. A protože v těchto věcech jsem rád maximalista, chtěl jsem právě GPS. Po ujasnění těchto základních požadavků se výběr velmi zúžil. Maximum odolnosti, maximum technologie a velmi vysoká hranice moderních materiálů. A byl tu finalista.

    U Démona nastává nová doba. Řada Master of G přichází s modelem GPR-B1000-1ER. A s ním jedno z nej zabezpečením proti nárazům, písku, bahnu, vodě, teplotě a mrazu, které je vůbec u hodinek možné v kombinaci s navigací jako třešinkou na dortu všech možných funkcí ukrytých pod antireflexním safírovým sklíčkem. Hodinky včetně navigace jsou napájeny světlem, které přeměňují na elektrickou energii. V tomto ohledu zůstanou jedinečnými již na vždy. Jsou první, které díky novému MIP displeji ( Memory in Pixel) dokáží hospodařit se sluneční energií tak, že vystačí i pro GPS navigaci. Podrobnější popis zase příště a fotky budou samozřejmě přibývat.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1