• Tak jasně, tohle nejenže nevleze pod rukáv, ale ke košili by to bylo horší jak pěst na oko. Navíc jsou kolegovi velký, to bych nedal ani já s rukou 21-23.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ze vraj : priemer: 48,70 mm ale tak oproti kolotocarskym invictam to vyzera seriozne neni to take velke

    Toto je moc, to by som na ruku urcite nedal. Vyska je tiez nejakych nejmin. Na ruke to musi byt pecka.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Tak ale vkus sa mení.

    Mne sa tiež zo začiatku páčili extravagantné, veľké s X subcíferníkmi a nikdy nevyužitými chronografmi, prípadne s nevyhnutným ukazovateľom roku - vhodné pre cestovateľov v čase.

    Dnes ma priťahujú minimalistické, bauhausové a nenápadné introvertky.

    To je jednoducho vývoj a každý ním musí prejsť ...

  • Ako jasne neskor som jasne, ze chcel mensie elegantne hodinky bez chronografov atd .... ale v lete ked som pri vode s pivom v ruke v plavkach tak tieto "šupy" tam potom krasne pasuju ... lepsie ako elegantky keby vezmem ...takze stale som s nimi mega spokojny akurat tu foto som zabil s koselou to uznavam ale bola pracovna :D

  • No já teď mam dilema, 39 nebo 42 oboje mi jdou parádně. Asi 42, tah 16 u spony bych asi nedal, to už je hodně málo. Nejhorší je, že tam co je prodavaj jsou oboje skladem tak bych je i vyzkoušel, jenže taková otevírací doba kdy ja jsem v praci. Těžký život.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ako jasne neskor som jasne, ze chcel mensie elegantne hodinky bez chronografov atd .... ale v lete ked som pri vode s pivom v ruke v plavkach tak tieto "šupy" tam potom krasne pasuju ... lepsie ako elegantky keby vezmem ...takze stale som s nimi mega spokojny akurat tu foto som zabil s koselou to uznavam ale bola pracovna :D

    a preto treba mat co? preto treba mat viacero hodiniek :malin1: idealne na kazdu prilezitost jedny :happy1:

  • a preto treba mat co? preto treba mat viacero hodiniek :malin1: idealne na kazdu prilezitost jedny :happy1:

    ....no necakal som ze po prvych drahsich hodinkach sa to tako spusti , ze budem chciet mat na kazdu prilezitost aj dvoje :D

  • Vie mi tu niekto poradiť kde kúpim originál Sturmanskie, alebo Komandirskie Vostok ? Vyrobené v Rusku.

    Troma vetami prosím aj o vysvetlenie, kto a kde ich vyrába. Ďakujem.

    Nostalgia.