Archimede Pilot Chronograph

  • Moje úžasné hodinky Archimede Pilot Chronograph – recenze

    Dnes bych vám rád představil další své hodinky, provází mne už několik let. Na mých zápěstích se vystřídá hodně hodinek i v rámci testování, ale tyhle se tam vracejí spolehlivě, jako dobří holubi. Jsou vlastně jedním z mých splněných hodinkových snů – Seiko Sumo, Archimede Pilot Chronograph, Casio Froggman. Mám ještě pár dalších snů, snad se mi i ty časem splní. Když jsem se kdysi rozhodoval, jaký mechanický chronograf si pořídím, rozhodoval jsem se nakonec mezi Archimede Pilot Chronograph (APCh) a Steinhart “Nav B-Chrono II stainless steel”, tehdy to při výběru vyhrály APCh. A myslím, že tato volba nebyla chyba nebo omyl. Jsou to skvělé hodinky, které se plně vyrovnají hodinkám od věhlasných značek a mnohokrát dražším.

    http://info.photowatches.eu/2014/11/moje-u…ograph-recenze/

  • Ale coby nie, fajne su :super: Ak mam byt hnidopich a perfectionista, tak mi trooosku vadia cisla, su malo chlapske, nieco ako Damasko, chyba mi tam taky ten military prvok... Radsej by som asi vzal chrona z rady Classic :)

  • nelibi? :)

    mocmoc líbí!! presne tieto som kedysi chcel vlastne ako prvé nekvarcovky a vlaśtne odvtedy sa začala u mňa postupne vyvíjať h-mánia. práve článok o tom, že sú to eurohodinky roka ma upútal.
    takže v prípade predaja ... :malin1:

  • rozumim, ale k urceni hodinek - vojenske, letecke - se to tak nejak hodi...? :)

    zkousel jsem je i na tahu - nejaky no-name a tenhle Watchadoo :)

    aDSC_1769.jpg