Vianočná súťaž o hodinky 2014 - súťažné otázky

 • Dobre vravíš. V tej rýchlosti ako sa mi klepali ruky, som pri písaní odpovede spravil preklep ... :(

 • Súhlasím, víťaz má byť jacopobelbo. Samozrejme víťazovi gratulujem a ďakujem, že som sa mohol zúčastniť tejto súťaže.

  Seiko SBDX001 MM300

  Seiko Samurai Save The Ocean SRPC93
  Seiko SKX009J

  Seiko SBCA001 spirit military
  Casio G-SHOCK GW-M5610

  Casio ARW-310
  Casio W-54US
  Minulosť: Seiko 7002 mod, Longines Hydroconquest L3.642.4.96.6, Glycine Combat Sub 3863.3, Seiko SNM009 Samurai, Seiko SBDC003 Sumo, Seiko SKX007J

 • Chlapi! Ta čo ja s vami budem teraz robiť?


  Každý, kto sledoval hneď odpovede, si mohol všimnúť, že ako prvý svoju odpoveď zverejnil @Adam. Avšak s preklepom uviedol Awuadive, nie Aquadive. Teraz je to už opravené ale ja som si to všimol.. Každému je jasné, že išlo iba o obyčajný preklep a Adam vo svojej podstate správnu odpoveď vedel. Klávesa W sa nachádza hneď vedľa Q..


  Ale vo svojej podstate, ak by som to uznal, tak by mohol druhý v poradí so správnou odpoveďou ( jacopobelbo) namietať, že on uviedol ako prvý správnu odpoveď, čo je pravda. Pretože ide o značku Aquadive, nie Awuadive :)


  Nuž, keďže nechcem ani jednému spraviť zlé Vianoce, rozhodol som sa, že darujem cenu obidvom. Dnes zašlem hodinky jacopobelbovi, a Adamovi až v Novom roku, lebo ich budem musieť objednať od výrobcu (nemám dvojo skladom).


  Ďakujem pekne všetkým zúčastneným, bola to sradna a trošku aj napätie;) Ostatní súťažiaci získavajú aspoň malú cenu útechy a to 10 H-Coins za každú správnu odpoveď. Tie budem udelovať neskôr. @jacopobelbo, pošli mi prosím adresu, hodinky pošlem ešte dnes;-)

 • Peter klobúk dole pred tvojím gestom! Vážim si že ako si sa k tomu postavil a patrí ti moje jedno veľké ĎAKUJEM!!! Teším sa ne ne veľmi, a vôbec nezáleží na tom kedy prídu :) Ešte raz veľké ĎAKUJEM :amen:


  A samozrejme blahoželím aj kolegovi jacopobelboovi :super:

 • Takže sú v podstate dve prvé miesta :)
  Chalani, gratulujem teda obom. Adam, super, nesklamal si, mal som si staviť. Môžeš mi zobrať pivo :mrgreen:
  Peťo, úctyhodný počin odoslať výhru obom. Moja poklona.
  A všetkým príjemný Vianočné sviatky. :hello:

 • Ahojte všetci, tak v prvom rade ďakujem Peťovi za fajnové adrenalínom presýtené predvianočné obdobie aj za jeho spravodlivosť že sme vyhrali obaja aj s Adamom, gratulujem Adamovi k výhre bol naozaj rýchli, ostatným spoluhráčom ďakujem za podporu. Prajem Vám všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov. jacopo

 • Wau Peto, tak toto sa len tak nevidi. Nielenze si spravil pekne vianoce obom vyhercom ale aj mne tymto svojim rozhodnutim. :)
  Inak velmi pekne dakujem ze som sa mohol zucastnit takejto super sutaze (aj ked rozstrel mi nevysiel), velmi som si to kazdy den uzival a trochu mi to aj bude chybat. Ale aspon sa uz mozem plnohodnotne venovat rodine a pripravam na vianoce ;-) Tak stastne a vesele a vyhercom este raz srdecna gratulacia! :super:

 • @mapo Spoľahni sa :alcool1:
  A taktiež Vám všetkým prajem pekné :.v: :.i: :.a: :.n: :.o: :.c: :.e: :hello: