Vianočná súťaž o hodinky 2014

  • No chlapci, je to viac než neuveriteľné, ale túto otázku so šťastným číslom 13. som dal asi za 4 minúty :mrgreen: (dúfam, že správne, ale pri tejto špecialitke, to mohol byť jedine ...... ) ;)

    Ano, mas pravdu. Je to jedine .... :D :D

  • No chlapci, je to viac než neuveriteľné, ale túto otázku so šťastným číslom 13. som dal asi za 4 minúty :mrgreen: (dúfam, že správne, ale pri tejto špecialitke, to mohol byť jedine ...... ) ;)


    fakt za 4? asi jasnovidec :D

    "Blood In The Water, Water In Its Blood."

  • Mal som dva návrhy na značku, no a jeden z nich bol správny. Proste niektoré otázky ani ŤUK, no a tuto som mal viacmenej šťastie, lebo akurát včera som túto značku pozeral, majú nádherné kusy, radosť sa kochať.

  • Napriek viacerým negatívnym okolnostiam- únava, neskoro večer /resp. to už bola noc/ som si bol zahrať hokej, potom pri utieraní korčúľ, ktoré pred hokejom nabrúsené, porezal som si pravú ruku /kúrnik- v robote si potrebujem umývať ruky každú chvíľu/, takže po hokeji ešte šup zašiť ranu- dnes , ale v práci troška kľudnejšie a napriek únave otázka pomerne rýchlo vyriešená :mrgreen:
    Sa tak teším, že som ešte kúpil maličkosť od člena fóra :malin1:

  • Mal som dva návrhy na značku, no a jeden z nich bol správny. Proste niektoré otázky ani ŤUK, no a tuto som mal viacmenej šťastie, lebo akurát včera som túto značku pozeral, majú nádherné kusy, radosť sa kochať.

    Tak to by som dneska potreboval aj ja :mrgreen: Lebo zatiaľ ani tuk :nono:

  • Vieš čo ono je to asi zákon schválnosti, lebo ako náhle sem napíšem že sa mi nedarí tak to nájdem :mrgreen: Teda už to mám :)

  • tak pred hľadaním odpovede napíš na fórum, že sa ti nedarí a budeš to mať rýchlejšie :ghee:

    tak ráno to tu vyzeralo na Deň vďakyvzdania, tak sme sa všetci masovo vzdávali, ale zdá sa, že nadišiel čas našej pomsty a šťastných 13 dávame v rekordných časoch, až sa vyvolení rozstreláci trrrrrasú!!! ;)

  • To ma inak dosť prekvapilo. Prišiel som sem okolo obeda a keď som pozeral koľko ľudí hodilo bielu vlajku tak som ostal v šoku. 8|

  • No tak uvidíme :) Bude to nářez :mrgreen: