Vianočná súťaž o hodinky 2014

  • Náhodou zajtra mám ešte skúšku. Nevravím že som sa na ňu musel nejako dlho učiť ale mám ju :mrgreen:
    Mapo ale ani nevieš čoby som dal zato keby mám dáku prácu popri škole :(

  • To aby som pouvažoval o prestupe :mrgreen:

  • chlapi, fakt neviem, ako to robíte. myslím tú včerajšiu. taký unabomber ju dá 5 min po jej zverejnení, ja hľadám, gúglim, rozmýšľam.... nyšt.
    ani podľa obrázka, ani keď dám popis všetkého, čo na tej fotke vidím v angličtine ... zero.
    .. no a ty, Adam, šepni Mapovi, že šak excel sa dá kontrolovať aj z opačnej strany zemegule, tak nech ti prihrá džob :) ... alebo teraz tu frčia "startupy", vymyslíš hocijakú blbosť a ideš "do Európy" :)

  • chlapi, fakt neviem, ako to robíte. myslím tú včerajšiu. taký unabomber ju dá 5 min po jej zverejnení, ja hľadám, gúglim, rozmýšľam.... nyšt.
    ani podľa obrázka, ani keď dám popis všetkého, čo na tej fotke vidím v angličtine ... zero.


    já kdybych něco už před tím neviděl - bez šance. Spousta se najít na Google dá, ale u některých jsem se nechytal.

    Včerajšiu našla manželka, už sa zaúča do tajov...


    Toto bude nakonec strašně drahá nápověda :mrgreen: :ghee: :mrgreen:

  • chlapi, fakt neviem, ako to robíte. myslím tú včerajšiu. taký unabomber ju dá 5 min po jej zverejnení, ja hľadám, gúglim, rozmýšľam.... nyšt.
    ani podľa obrázka, ani keď dám popis všetkého, čo na tej fotke vidím v angličtine ... zero.
    .. no a ty, Adam, šepni Mapovi, že šak excel sa dá kontrolovať aj z opačnej strany zemegule, tak nech ti prihrá džob :) ... alebo teraz tu frčia "startupy", vymyslíš hocijakú blbosť a ideš "do Európy" :)

    Noo možno sa Mapo inšpiruje :mrgreen: A už som jeden startup mal v rámci práce na strednej, stačilo ho len zrealizovať. Chyba však bola tá že som zúčastnil celoslovenskej súťaže a taktiež som to prezentoval pred poslancami v Trenčíne. Tam sa to zrejme niekomu zapáčilo natoľko aby nápad okopíroval a zrealizoval ho..

  • Po novom je to teritoriálny manažment :mrgreen: po starom je to Regionálny rozvoj a verejná správa a v skutočnosti je to vlastne všetko okolo verejnej správy a regionálnej politiky resp. politiky na regionálnej úrovni :)

  • chlapi, fakt neviem, ako to robíte. myslím tú včerajšiu. taký unabomber ju dá 5 min po jej zverejnení, ja hľadám, gúglim, rozmýšľam.... nyšt.
    ani podľa obrázka, ani keď dám popis všetkého, čo na tej fotke vidím v angličtine ... zero.
    .. no a ty, Adam, šepni Mapovi, že šak excel sa dá kontrolovať aj z opačnej strany zemegule, tak nech ti prihrá džob :) ... alebo teraz tu frčia "startupy", vymyslíš hocijakú blbosť a ideš "do Európy" :)

    JA som ju mal za 2 minuty :D

  • [quote='Roman-Zilina','http://hodinkomania.sk/index.php/Thread/2474-Vianočná-súťaž-o-hodinky-2014/?postID=49099#post49099']Vyrobne tajomstvo :D Teraz mi je uz na prd,

    tajomstvo má zostať tajomstvom, ale je to len o umení gúgliť? nevrav, že si to dal za 2 min bez toho, že by si tú značku poznal

  • @lam s ktorou otázkou si nevieš rady ?

  • Ja taký dobrý človek normálne mám nutkanie ťa nejako naviesť na správnu odpoveď ale to by som šiel sám proti sebe ... :nono:

  • Že sa vám to chce hľadať :nono: ... Ja dávam len otázky ktoré ma zaujímajú alebo rovno poznám odpoveď, síce nič nevyhrám, ale aspoň je sranda. Pravdupovediac moc ma nebaví hľadať hodinky, ktoré si nikdy nekúpim a mnohé z nich sa mi ani nepáčia... Ale držím vám palce :super:

    Tempus Fugit