Officine Panerai Luminor 1950 3 Days Chrono Flyback Automatic Acciato PAM00524

  • Officine Panerai Luminor 1950 3 Days Chrono Flyback Automatic Acciato PAM00524 – recenze

    Jsou hodinky, kvůli kterým by byl člověk schopen asi mnoha pošetilostí – třeba prodat ledvinu, či snad raději svou rodinu do otroctví? Kdo ví? A pro mne to jsou třeba zrovna tyto Officine Panerai - Luminor 1950 3 Days Chrono Flyback Automatic Acciato (PAM00524). Že máte ve svém wishlistu na podobném místě úplně jiné hodinky? To nevadí, pojďte si je aspoň prohlédnout.

    http://info.photowatches.eu/2014/11/offici…m00524-recenze/

  • Na Panerai sa mi páči že aj keď sú jednoduché čo sa týka dizajnu (pre mňa), sú stále veľmi pekné. Majú také čisté tvary nič prepchaté indexmi alebo stupnicami. Doteraz som však neprišiel nato, načo slúži ten výklopný háčik alebo čo to je okolo korunky. Viete niekto ma poučiť? :)

  • Je to systém, ktorý drží korunku pritlačnú k púzdru, korunka nie je screw-down, takže takto zabezpečujú vodotesnosť. Na nastavenie času je nutne uvoniť ten háčik, potom sa korunka vynunie, naťahovať je to možné aj keď je to zavreté.
    Táto o 60 min chronograf verzia, hlavne to, že je tam chronograf a zároveň zachovaný jendoduchý diferník. Moje prvé Panerai by to neboli, ale páčiť sa mi páčia.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nejako som to prehliadol v tej recenzii :rouge: Musím čítať pozornejšie. A Spartan ďakujem za vysvetlenie :super: