Dámske hodinky 200€ - 500€

  • Chalani rád by som vás poprosil o pomoc pri predbežnom hľadaní hodiniek pre manželku. Požiadavky:
    Cenové rozpätie 200€ - 500€
    Mali by to byť biele univerzálky s koženým alebo kaučukovým remienkom
    Púzdro nerez alebo titán, bez kamienkov
    Sklíčko preferujem zafír
    WR 100
    Baterka
    Chrono
    Veľkosť púzdra - nad 35 (lepšie väčšie tak 38)
    Pre inšpiráciu:

    Tempus Fugit

  • No ja som mojej kúpil tieto. Sú veľmi pekné, ale troška menšie, ako požaduješ. Pekné sú však u mňa iba modely, keď je ten perleťový ciferník do biela ladený. Lebo býva aj do zelena a fialova, to si treba dať bacha. Inak sú ale krásne, len menšie. Mne to príde krajšie ako klasická biela.

    Images

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Tie Certiny Prime boli mojím favoritom ale po vyskúšaní to nebolo ono (aj váha bola vyššia), takže výťazom sa stane Tissot (Matej vďaka za tip).

    Tempus Fugit

  • ...čo už, stávajú sa aj horšie veci, ale niekedy človek rýchlejšie píše ako rozmýšľa :inlove: . Editovať príspevok neviem...

    Tempus Fugit

  • Tak som rád, že som dobre poradil, hádam jej nebude prekážať, že sú skôr menšie.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Dobrý deň, páni... :)
    Tiež by som rád poprosil o radu, pretože máte určite väčší prehľad ako ja...
    Hľadám darček pre frajerku k 30-ke. Zhruba v tej cene ako je písané... Malo by to byť niečo univerzálnejšie, tak aby sa s nimi dalo športovať, ale aj k elegantným šatám. Čo sa pohonu týka, mne by sa páčili automaty, ale obávam sa, že asi sa o to nebude starať, takže, kľudne, aj baterka. (Snažím sa ju, ale, všetkými možnými silami presvedčiť na automat :D ) Sklíčko zafír určite, deň v mesiaci podmienka, chrono môže, nemusí... WR na plávanie. Ďakujem za tipy.

    Malá ukážka:

    Tissot PRS 200 Chronograph (T17.1.486.53)
    Tissot Classic Dream (T033.410.33.051.00)
    Casio ProTrek PRG 550-1A4ER