Credor Spring Drive Minute Repeater

  • Krásne :) A dúfam že raz si kúpim hodinky s takými kladivkami hrajúcimi :D neviem ako sa tomu hovorí presne.

  • Hovorí sa tomu Minute repeater, ako naznačuje názov :)
    Nejaké spring drive GS poprípade Credor by som v živote chcel vlastniť, ono je to v podstate to, čo chcel byť Tourbillion, akurát na rozdiel od Tourbillionu to aj funguje. Sú certifikové na +/-1s.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Spartan ďakujem za ozrejmenie. Určite si to už budem pamätať :)

  • Inač podla mňa je tento minute repeater lepší ako klasický PP alebo Vacheron minute repeater, nakolko tento ide hodiny - desiatky minút - jednotky minút, nie hodiny - štvrťhodiny - minúty ako to väčšinou býva.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • No to mi je jasné. Ale zrejme sa to pohybuje v iných cenových hladinách také modely.

  • Aaaale EPOS som našiel s 5min repetíciou za cca 12 000 :D

  • TO je pravda :) Mohli by sa objaviť nejaké také prijateľnejšie modely. Niečo ako ten Aatos Tourbillon :) Aj keď neviem či by ma po čase tie zvukové signály neomrzeli. Predsa len ako som čítal niektoré modely odbíjajú každú minútu a to je moc často. Stačila by kludne každá hodina.

  • No velmi pekne a super s tym priehladnym cifernikom resp. viditelne kolieska strojceka ..hmm velice pekne a to s tym omrzenim no mne staci ze rano si nastavim budik skvelu pesnicku a koncom tyzna az taka skvela uz nieje :)