Pomoc při výběru oblekovek

  • Prosím o pomoc při výběru oblekovek.
    Požadavky jsem měl: vhodné do obleku, ruční nátah nebo quartz, velikost 40mm a více, šířka řemene 22mm.

    Takže vaše názory:

    1. Parnis - možnost ručního nátahu

    PNA0069A Parnis
    http://www.nejpanskehodinky.cz/products/pansk…o-44-mm-ad2108/

    PNA0005E Parnis
    http://www.nejpanskehodinky.cz/products/pansk…er-p-048-white/

    Video:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    2. Fossil - quartz
    http://www.hodinky-365.cz/fossil-fs-4671-x139228

    Video:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    3. Orient UG1R002B - quartz
    https://hodinkomania.sk/www.seriouswat…t-ug1r002b.html

    Video:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Od Parnisu som mal pilotky a boli v pohode. Kvalitovo celkom dobré a cena výborná. U tejto firmy je to ale kus od kusu. Samostatnou kapitolou bol remienok, to bol šmejd na pohľadanie. Ja by som tiež volil niečo od Orientu.

  • A které byste si vybrali? černé nebo bílé?

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • mne sa najviac pacia tieto ..
    k obleku akurat aspon podla mna ,,,

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Tak to už je úplne len od vkusu. Ale mne tie čierne prídu elegantnejšie, troška pripomínajú staré Omegy, ktoré sa robili cca v čase druhej svetovej vojny. Aj keď tie Omegy sa pochopiteľne robili aj biele, na mám dojem (možno zlý), ako keby tých čiernych bolo v obehu oveľa viac. Teraz neviem, aké hodinky máš, orientoval by som sa podľa toho. Teda ak máš čierne, tak by som bral biele a naopak. Ak to chceš vyslovene do obleku, tak záleží aj od toho, aké farby nosíš. Ak čierny oblek a bielu košeľu, tak je to úplne jedno. Ak však nosíš aj hnedý oblek, tak určite skôr tie biele ako čierne.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Ja som osobne za tie biele, mám z nich taký elegantnejší a decentnejší pocit. Ale trochu to súdim podľa svojho pocitu, nakoľko mám rád svetlejšie farby a celkovo farebnejší štýl. :]

  • Pripájam sa k Mapovi. Biele pôsobia elegantnejšie a myslím si že k obleku sú vhodnejšie hodinky s bledším ciferníkom nakoľko budú viac viditeľné. Čierne by s oblekom len splývali :)

  • Pripájam sa k Mapovi. Biele pôsobia elegantnejšie a myslím si že k obleku sú vhodnejšie hodinky s bledším ciferníkom nakoľko budú viac viditeľné. Čierne by s oblekom len splývali :)

    Ale väčšinou ti vytŕča svetlý rukáv košele, vtedy je to naopak. A neraz dáš sako dole. Ale už tu nejako moc okolo toho filozofujeme, je to fakt jedno a ak sa nevie rozhodnúť, nech si hodí mincu.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Súhlasím :) Ale ja napr som nikdy v obleku nemal bielu košeľu :) Ale či budú biele alebo čierne k obleku sa hodia tak či tak.