• Ahojte,

    poslednu dobu sa mi strasne zapacili tieto Seika, keby ste mali nahodou nejake na predaj, pripadne vedeli o nieste, kde sa daju kupit za rozumnu cenu budem rad. ;)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "fermuello" wrote:

    Jeden ich mal na KE zraze ...možem ti dať jeho nick, možno ich z neho vytiahneš :)

    diki moc, skus mi napisat jeho meno a napisem mu ci by sa dali poriesit za rozumnu cenu :)

    kibi, provokujes? ::d

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • cierne su tiez moc pekne, tie biele ma ale pritahuju odkedy som ich videl na tmavo hnedej hrubej kozi - nemali chybu.. dalsiu vyhodu bielych by som videl v tom, ze by ich mohla nosit frajerka v lete k vode aby som nevyzeral divno ked budem mat ja svoje na ruke :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    cierne su tiez moc pekne, tie biele ma ale pritahuju odkedy som ich videl na tmavo hnedej hrubej kozi - nemali chybu.. dalsiu vyhodu bielych by som videl v tom, ze by ich mohla nosit frajerka v lete k vode aby som nevyzeral divno ked budem mat ja svoje na ruke :D


    ano, bile mi zabavila Olie :D

  • Aj toto su napríklad hodinky ktoré si viem predstaviť. Lenže majú len datum, vodotesnost a to je všetko. Su automaty čo mňa zatiaľ akosi nepresvadcilo. No hlavnou devízou môže byť to že naozaj vyzerajú dobre. Hm? Na mojich hodinách mám navýšené funkcie rôzneho druhú a otázne je či z nich využívam vôbec času a dátumu este niečo. Oplatí sa kúpiť takéto seika? Hmm?!

  • "display" wrote:

    Aj toto su napríklad hodinky ktoré si viem predstaviť. Lenže majú len datum, vodotesnost a to je všetko. Su automaty čo mňa zatiaľ akosi nepresvadcilo. No hlavnou devízou môže byť to že naozaj vyzerajú dobre. Hm? Na mojich hodinách mám navýšené funkcie rôzneho druhú a otázne je či z nich využívam vôbec času a dátumu este niečo. Oplatí sa kúpiť takéto seika? Hmm?!

    ked sa nad tym racionalne clovek zamysli, zvazi ekonomicku stranku veci, tak sa urcite rozhodne ze sa to NEOPLATI ::d myslim si, ze vsetky hodinky s cenou nad 100-150€ sa neoplatia a ide skorej o ten vnutorny pocit - o to, ze to chces.. nie ze to potrebujes, alebo ci sa to oplati - jednoducho to chces :D je to take ako keby zatmenie mysle :rouge:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Áno je to aj o pocite. Pokiaľ tí dodajú hodinky po starom otcovi sebavedomie budeš ich nosiť s hrdosťou bez ohľadu na to čo si tvoje okolie mysli a bez ohľadu na to že full výbava su len rucicky a naťahovacie koliecko. Ja dávam prednosť resp fascinujú má hodiny prespikovane funkciami. Pre mňa univerzálne snáď ani neexistujú. Prikláňam sa vsak k týmto seikam. Aké chcem neviem no s určitosťou viem že nemám rád chronography. Pre mňa zbytočne ciferničky s nepouzitelnimy stopkamy. Myslím že tie seika som videl na nejakej ázijskej stránke. Link bol tu na fóre niekde... No a ohladne g-shockov ťa zaujíma čo? Ked prídem domov vytvorim teda new vlakno G-SHOCK....