• kedze za moje posledne hodinky doveze z ciny ste ma nepochvalili :mrgreen:
    tak teraz hladam nieco serioznejsie. podmienkou je len velkost aspon 44mm a zafir.

    celkom sa mi pacia tieto:

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • cize ten military sa ti nepaci?
    viem ze pripomina seika

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • moja salka kavy to uplne nie je(vseobecne nemam moc v laske zelenu, ale to je len moj osobny problem), ale pacit sa musia hlavne tebe..
    ja by som sa osobne popozeral mozno po nejakych s mechanickym chronografom, ten od SeaGull v Don-ovych byvalych Magrette vyzeral velmi pekne nazivo

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ospravedlnujem sa za nekvalitne foto, zle mi to zmensilo... resp tu v cine je co sa tyka internetu so vsetkym co normalne pouzivame problem. Nejde google (cize ani gmail, picasa), tapatalk raz ide raz nejde...
    cenovka na tychto je 22800RMB, cize podla aktualneho kurzu za ktory menim je to cca 2900 eur
    boli tie najdrahsie, mali tam zvlast pult na EBOHR complication.
    bola tam fronta kitajcov co skusala hodinky, tak sa mi nechcelo cakat, ale isto tam este pojdem.
    je to priamo pod hotelom, je tam 10 poscodove nakupne centrum, pre cinskych hornych 10tisic

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Dnes som sa vybral navstivit predajcov Sea-Gull v Shanghai-i.
    Sice som uz videl par pultov SG v supermarketoch vedla inych znaciek (ich predajci mali hlavne Casio, Seiko a cinsku akoze luxusnu produkciu), ale mali len par modelov.
    Toto mal byt oficialny butik.
    Nasiel som info o nejakych troch, vybral som dva ktore mi pozicne zapadali do planov.

    Ako prvy som zvolil ten, co bol trosku mimo hlavnych atrakcii, najblizsia stanica metra cca 1.5 km. Co je na Shanghai dost, lebo tu sa treba motorkam a byciklom uhybat aj na chodniku, zeleny panacik a zebra cez cestu je len symbolicka, zjavne miestnym nic nehovoriaca institucia. Taktiez to uz je asi menej luxusna stvrt, tu uz na cudzinca viacej zazeraju a aj individua co stretnete su viac individualne. Aj som sa zacinal bat, aby ma kvoli beckam na ruke tam niekto... no ale to bola nastastie len jedna, dve ulice, potom sa to zlepsilo, hned ako som minul velku policajnu stanicu

    Mal som v ruke smartfon s navigackou (miesta som si dopredu pripravil) takze ma to doviedlo presne pred butik, i ked mi par sekund trvalo kym som si vsmol ze uz pred nim vlastne stojim.

    Hned takto na zaciatku Vas sklamem, vo vnutri mi nedovolili fotit.
    Butik bol velmi pekny, vsetko vyzeralo novo. Farebne ladene do zlta. Mali tam 6 pultov s hodinkami. Vsetko Sea-Gull samozrejme. Vzadu vitrinu mapujucu historiu firmy. Velmi pekne.
    Dve predavacky, v bielych kostymoch. Cele to posobilo ozaj honosne.
    Nevedeli anglicky

    Ja som si hlavne isiel vyskusat tie nove Military. A zapacili sa mi. Ceny tam mali asi "katalogove", za tieto chceli 3200RMB (cca 400Eur). Vsetky hodinky mali vo foliach (folie aj na remienkoch), tak sa to skusalo dost divne. Povedal som ze si to este rozmyslim a vypytal si vizitku a katalog. Katalog inac velmi pekny, no proste sa snazia. Donesiem niekedy na zraz, myslim ze to nie je nieco bezne k videniu (zatial)

    Skusal som aj tie AirForce chronografy, musim povedat ze velmi, velmi pekne hodinky. Na moju ruku ale strasne malicke.

    Inac myslim ze SG je dost uleteny, styri zo siestich pultov boli v podstate same turba
    Jeden pult cisto Double Turbillon... Mali tam aj tieto limitne double skeletony (530000RMB, cca 67500eur).

    Inac najlacnejsie Turba zacinaly okolo 20000 (2500e)
    Najdrahsie hodiky boli turba so setom 12tich cifernikov zvierat cinskeho kalendara. 960000RMB!!! (cca 122000e)

    Takze asi tolko navsteva. SG sa jednoznacne snazi dostat medzi luxusne znacky. Nie som si vsak celkom isty, ci ludia ktory vedia dat za hodinky vela penazi tuto aktivitu podporia.

    Dalsia cast je uz mene zaujimava, pokracoval som na druhu adresu. No tam ma na moje prekvapenie cakal cinan s restikou...
    Hm, skoda ze som do katalogu nepozrel hned ako som ho dostal, zrejme je prestahovany inde. V SHA by podla toho mali byt 4 butiky (plus dalsi OPEN SOON).
    Nevadi, dalsich planov som mal este dost.
    cky
    Potom som sa este zastavil v jednom luxusnom MAlle, tam som nasiel niektore "bezne" znacky

  • Waw, vďaka za príspevok, tak z tých obchodíkov „bežných“ značiek mi padla sánka. A to boli všetky viac-menej na jednej kope? A pokiaľ ide o fake hodinky (nemyslím tieto obchody, ale ulicu), je to tam plné ako napríklad v Turecku?

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • ja tiez, ale asi sa k tomu postavili tak, ze svajciarske hodinky tiez nie su vo svajciarsku lacnejsie.

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • a tieto butiky asi budu urcene pre bohatych cinanov a turistov.

    ja som hodinky objednal cez cinsky "ebay" cez miestneho kolegu. vyslo to lacnejsie, ale nie zase ze by to bolo za facku. Ak znacka chce vystupovat ako luxusna, tak musia nejako nastavit ceny vsetkeho co vychadza z fabriky...

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • pekne si to opisal, dobre sa to citalo.. mna by este zaujimalo, preco tam v tom nakupnom centre nikto nebol? vyzera to, ako by si tam bol po zaverecnej :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • snazil som sa odfotit bez ludi v zabere.
    Ale bolo to take kridlo, pri jednom z vstupov.
    vsetci boli ale tusim v butiku LV... :)

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • inac dnes by mali prist hodinky, tak som zvedavy, ci nepojdu aj rovnako rychlo naspat (da sa vratit do 7 dni), ako sa stalo jednemu na chronomagu, ze mu robili 10 sekund do plusu. kazdu hodinu :D

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago