Nase umenie navarit :)

  • Ešte ostalo, dojdi, len zemáky dovarím a je to :mrgreen:
    A fakt mi to vyšlo megasuprovo, sám seba musím pochváliť nech si to vlastné ego pomastím troška...

  • Nič pre vegetariánov a rozmaznané jazýčky :mrgreen:
    Potrebujeme: 4ks paprčky zo svine, 2ks chvosty z brava, 2ks riadne mäsité koleno, koreňová zeleniny, voda, cesnak, soľ, korenie, bobkový list a obrovský hrniec.
    Varíme cca 4 hodiny na miernom ohni. Oberieme mäso, nadrobno pokrájame mäsko, kože a zeleninu, rozdelíme do misiek, zalejeme vývarom, necháme odstáť kým sadne a ľaľa, v pondelok na obed máme HUSPENINU.
    (upgrade pre ženy: môžme pridať libové masko kuracie, morčacie, klobásku, údené a to dáme namiesto chrupaviek či koží do ženských porcií :mrgreen: )
    Jedno mínus to má - v robote si nemôžem dať k tomu kopec cibule :(
    Dobrú chuť.

  • Jasné, beriem, že to je u mnohých takto, ja zas od malička ako sa sviňa chovala o starých rodičov toto môžem. Je to na kĺby ako stvorené, čistý kolagén ochutený mäsom :mrgreen:

  • S dcerou sme piekli tortu k manzelkinym narodeninam.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Neviem či sa to dá považovať za varenie, ale dám to sem. Odporúčam tento liek všeliek. Domáca Zázvorovica (hej, hej, zase JA a zase nejaký chlast, len do mňa :mrgreen: ).
    Navrstvíme: 2ks citróny na plátky, 150g zázvoru nastrúhať, 150g medu + 0,7l vodky alebo domácej. Tri dni necháme v chlade a scedíme. NA ZDRAVIE. (srr za fotky, rodina spala ja som čaroval :) )

    Po dlhom asi dvojmesacnom rozhodovani som sa konecne dostal k opatovnej realizacii. Dnes som zalozil trojitu davku. Dakujem za recept - je to vinikajuce.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133