Ďalšia novinka od Steinhartu...

  • Ehm, oné, ak rád nosíš armádne vecičky, ergo si policajt či vojak, je to slušný doplnok k uniforme. Páči sa mi bezel. Je iný, ako u tých ostatných dvoch...:]

  • zapomněl jsi na myslivce...a všechny, kterým se zelené hodinky líběj, dělá to kde kdo, nic proti tomu, třeba zelený Davosy jsem měl na ruce a parádní barva

    Jen tomu modelu jsem nepřišel na chuť, nesedelo mi to na ruce, tak jsem je mel jen pár dní

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nuž, obzeral som si tie Tritony, čierny, modrý, zelený. Musím povedať, že takýto dizajn cifra sa mi ani trocha nepáči. Najmä ten obrátený vokáň na dvanástke ...:mrgreen:

  • Idúc okolo "štajnov" som zavadil o zopár nových modelov Ocean One 39. Má to také vyprašivelé dizajny, vnútri je Sellita dvestovka, v cene 470 ojro. Uvádzam príklad, zvyšok si kuknite na ich stránke, ja na to nemám už nervy....:]

  • Videl som ich dnes, klikol som, ale sem som ich ani nedal... Akýsi zvláštny vnútorný pocit :(

    Ty si sa odvážil, vyprašivelé je asi dosť výstižné.

  • Serte na to. Tak nemaju invenciu. Sak ked sa nepaci, tak nekupite. Pozerajte sa po tom co sa Vam paci. Toto je dookola ta ista pesnicka.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ja som uplne kludny. Ja len konstatujem. Ja co nevidim to neriesim - lovim v inych vodach a toto ma nechava chladnym. Ak aj na ich stranku pozriem a nic ma nezaujme - vobec ma to netrapi. Proste su mimo.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Serte na to. Tak nemaju invenciu. Sak ked sa nepaci, tak nekupite. Pozerajte sa po tom co sa Vam paci. Toto je dookola ta ista pesnicka.

    Myslím, že očakávame od Steinharta priveľa. Z toho plynie aj mierna frustrácia nad jeho modelmi. @Roman-Zilina to povedal presne - točí sa v kruhu a už dlho. Prečo to toľko obkecávam? Lebo pri slušnej kvalite a prijateľnej cenovej hladine je to očakávanie dosť opodstatnené....:]

  • Zbavte sa ocakavani a budete zit stastnejsi. peace

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Keramická zálesácká luneta, černej cifr. Už mě ty věčný variace nebavěj. A hlavně, jejich zajímavější modely už cenou atakujou do cenovky, kde je dost jinejch a hlavně osobitějších hodinek. K tomu škrábací dýnka a Štajni se pro mne stávají nezajímavou značkou.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • U Štajnov majú už asi týždeň "novinku"Podarilo sa im dodrbať béčka dátumom...:mrgreen::mrgreen::mrgreen: