Ďalšia novinka od Steinhartu...

  • nové Ocean One Blue... Celkom si to viem predstaviť ako dovolenkový špciál :)
    Kedysi ich robili ešte ako 39mm. Škoda, že už nerobia nič s tými 39 mm alebo 40 mm púzdrami.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ale nie, to nie sú oni, to je ten 39mm, čo sa robil možno niekedy v roku 2004. Bude to vyzerať ako klasické Ocean One, akurát je otázne, či budú mať modrú len lunetu, alebo aj ciferník, ale obávam sa, že len lunetu, lebo aj Ocean One green majú zelenú len lunetu, celomodrá verzia by bola lepšia, tak to robí teraz aj Rolex.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak ale je to stále veľmi žiadaný a obľúbený model, či už Green alebo ďalšie, tak asi preto išli týmto smerom. Možno bude nejaký zaujímavý detail aby boli odlišné.

  • Snad nás překvapí a ze zajímavého materiálu například. titanu bude vyrobené pouzdro a tah...

    Třeba je na cestě třetí limitka k desetiletému výročí firmy ;)

    Rolex & Omega & Steinhart & Prim

  • Mňa by potešilo keramické púzdro :)

  • Keramické ani titanové púzdro to nebude, je to vidno podla povrchovej úpravy na tej fotke. Mňa by príjemne prekvapilo napríklad keby tam dali Soprod, keby spravili verziu s priehladnou zadnou časťou alebo keby bol ciferník modrý. Pekné by ešte bolo, keby tú modrú lunetu robili aj z keramiky. GMT Ocean blue-black to tiež nebude.
    Verím, že to bude niečo takéto, to by som si asi aj kúpil.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Soprod by byl fajn, ale zase by už to nebyly dobře udělané divery za uplnou lidovku . A průhled na strojek je u diveru podle me total blbost, pokud to maji bejt učelove tool watche

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

  • Zdvihlo by to cenu o 100€, stále by to bolo "ako zadarmo" na to, čo to ponúka a určite by bola aj monžosť kúpiť to s klasickým 2824, ale priplatiť za Soprod sa určite oplatí.

    Priehladná zadná strana je na potápkach len pre zaujímavosť, rovnako ako na všetkých ostatných typoch hodiniek, neviem, prečo by to mala byť blobsť. Oni dokonca používajú najviac dekorovaný Soprod a prekvapivo aj ten rotor vyzerá velmi dobre, takže ja určite priehladnú zadnú stranu víta.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • ja sa tak trosku obavam, ze toto je jeden z tych ebay-ovskych starych/neorigo/aftermarket cifernikov s nejakou zbastlenou lunetou.. origo terajsia verzia ma iny font, ine logo a tak..


    s tym modrym cifernikom zvykli chlapci ladit aj lacne Invicty


    inak, smiem vediet zdroj toho povodneho obrazku modrych?

  • Mňa by príjemne prekvapilo napríklad keby tam dali Soprod, keby spravili verziu s priehladnou zadnou časťou alebo keby bol ciferník modrý. Pekné by ešte bolo, keby tú modrú lunetu robili aj z keramiky.


    :mrgreen: fakt som sa zasmial, úplne všetko, čo som predpovedal, sme asi s Gunterom na jednej vlne :D
    Super hodinky, špičkový movement, keramická luneta, priehladná zadná časť, ciferník je modrý... maximálna spokojnosť. Asi by som si ich mal aj kúpiť, ale tak sa k tým Submarinerom nedostanem :/

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Teď jsem dorazil domu otevřu ntb a FB stránky Steinhartu a nestačím se divit. Tvl ty si to snad jasnovědec nebo si měl nějaké zakulisní info . :)
    Modrej cifr, průhled Soprod.

    Pokud tipovačka na splepo hodně slušndej odhad.

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

  • Nevedel som skutočne nič, ani som to nepredpokladal, len som písal, ako by sa mi to páčilo, ale keďže originál modré Submarinery sú white gold verzia, tušil som, že to budú Ocean One Premium.
    Cena 530€, je tiež super.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

    Edited once, last by Spartan (October 31, 2014 at 6:48 PM).