Ďalšia novinka od Steinhartu...

  • gravirovana je na prd, maj ji na titankách a padá z toho lumi, kdyby radeji udelali gmt keramiku.

    A dlouho jsem hledal cim bych nahradil rolady, který se mě libej, tak jsem prošel vsechno možný až jsem narazil na činu za 70 doláčů, s keramikou a wr 200. Tak jsem zvedavej, recenze ok, taky bych radeji origo, ale čtvrt míče v kačkách na to nemůžu dát. Udelam recenzi, aspoň bude nejaká sranda.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Pada lumi? No snad to vychytali. Ale prinajhorsom by mal stacit biely lak na nechty a luneta je opravena :D

    Podarilo sa ti najst naozajstne potapky? Co som pozeral, vsetky cinske potapky v cene do cca 100USD mali WR 0, aj ked cifernik hrdo hlasil 200/300m. :) Btw. Tisellom hrdzaveju barety pri pouzivani vo vode, nie su z nerezu (nedavno som o tom cital).. :D To len aby si dakde nevytratil 70USD investiciu :)

  • Toto sa mi velmi paci.

    style: Luxury

    Zjavne to na ludi zabera - staci napisat, ze sa jedna o luxusny tovar a hned to ide ako teple rozky.


    Znacka je to Loreo, v specke je Model Number: Lereo

    Sorry za rypanie, ale nedalo mi to.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • tak na mne to jejich luxury fakt zabírá, hned jak jsem si to od tebe přečet, sedl jsem si z toho na prdel

    jak píšu, počkejte a dočkáte se srovnání, nenechám na nich ale ani na štajnech niť suchou, ne vyprdnu se na to, dyk ani nechcete slyšet realitu, stačí luxury a je to. Na Chronomagu mi radili Parnis, ale ty maj dobrej jedinej model, kopírku Doxy, ne, nemyslim Subů, ale Sharků. Než jsem našel tohle, musel jsem projít hodně sra.ek a nevím, jestli tohle je taky. Ono to neni lehký vybrat na vyzkoušení to nejlepší, ani kopírky Corgeo nebo jak se ten šmejd jmenuje, maj Tudory, nesplnily moje očekávání. Nic, zapomeňte na to, koupíme si štajny z číny, ale maj Etu, ty moje poslední byly po týdnu na opravě. A dýnko dřelo tak, že jsem ho vzal pilníkem. Uvidim co tenhle čínskej šmejd, prostě mě to zajímá. Tak asi.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Prd domluveno, pekne napis skusenosti verejne. Urcite to zaujima viacerych (aj mna). ?Niekde setrit musia, imho bude na hovno naramok a spona. Hodinky by mohli byt ok, aj ked k tej vodotesnosti som dost skepticky.

  • ked k tej vodotesnosti som dost skepticky.

    Já s tou wr počítám, nějaký zkušenosti s podobnejma už mám, wr 200, taky, horká studená voda, 5 m hloubka, sprcha, saunu neprovozuju, cena 1.700 kč

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Chlapci zle si vysvetlujete co som napisal. Mne su tie hodinky aj znacka totalne u prdele. Toto nie je moj salok kavy. U Vas je jasne preco to robite - skusate, hladate. Skusite, ponosite a potom predate (skoro vzdy to tak je - takyto lacny sunt proste nie je pre nas, cest vynimkam). Ja to nerobim, viem ako by to dopadlo (u mna sa to tyka aj mikrobrandov).

    Moj koment smeroval k marketingu, ktory ich pre beznych laikov stavia do pozicie luxusneho tovaru. To su ini ludia ako my co vieme rozlisit co je co. Pre mnohych z nich to bude proste luxus. Ja vo vseobecnosti nemam rad kecy o luxuse - kedze realita je mraky vzdialena tomu co napise marketing. Realny luxus je pre hornych 10 000, a tam ja a predpokladam, ze ani vy nepatrite.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133