Palo a jeho smetie

  • Takze som narazil na tuto stranku a som rad, ze to co som doposial povazoval len za moju chorobu je rozsirene aj mimo ZV... :D :D
    Presiel som si roznymi obdobiami hodiniek-nehodiniek a nakoniec som sa rozhodol sustredit sa na "ruske" hodinky - mozno nostalgia.
    Aktualne je moja zostava takato :

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • ...myslim ze nemusim pisat podrobnejsie, asi vacsinu poznate :
    - VE TU-144, lebo este rusky strojcek
    - VE GAZ-14, lebo Rado mi dal ponuku co sa neodmieta
    - 2x vintage povodny Vostok - tie hodinky mam proste rad, dal som ich komplet zrepasovat a idu - idu ako hodinky
    - Oceanus, lebo darcek od manzelky

    ...co je exot v mojej zostave su posledne hodinky - obavane cinske sunty CJIABA - automat...kupil som ich aby som mal nejake pracovne automaty a okrem faktu, ze do nich fakt solidne zateka nemam k nim ziadnu pripomienku co sa tyka funkcnosti(teda ostanme pri tom, ze na nich ide cas a nic ine) :D - mam ich uz 3 roky...

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • ...no nebudem ich kvoli tebe sprchovat :D :D ...ale fakt je ten, ze ak sa v nich sprchujem, normalne sa orosi sklo ale nasledne po vyschnuti je to OK...normalne som myslel ze zahynu potupnou smrtou po prvom namoceni, ale tie mrchy idu uz 3 roky...ani v robote ich nesetrim - raz rocne ich hodinar prefukne a namaze...na to ze stali 1/10 co hociktore z ostatnych je to zaujimavy fakt...najblizsie ked pojdu do servisu, necham nech ich hodinar nafoti zvnutra...

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...