Breitling Aeromarine Avenger Seawolf (steel)

  • v jednej relacii Top Gear-u testoval Jeremy jednu Zondu a bol z nej tak nadseny, ze vyhlasil - Zondu do kazdej rodiny.. Ja by som slovicko Zonda vymenil za Breitling :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • veru... :mrgreen: neviem, ja si predstavujem svoje definitivky (rozumej hodinky za cenu ktora je maximum co si mozem/chcem dovolit) take, ze by mali byt podla mojich poziadaviek bez kompromisov. seawolfy vacsinu mojich poziadaviek prekracuju, no v jednej celkom fest zaostavaju... je to prakticnost a ticha univerzalnost... naopak, ako spominal cretino, kricia do sveta vela veci a s tym niesom uplne stotozneny... strasne sa mi paci celkova aero filozofia Bciek, kvalita a image je super, no len ta okazalost, len ta okazalost... keby aspon mali o 2mm na vysku menej, to jedine ma asi trapi... ako druhe - tretie hodinky "v rodine" ziaden problem, no v tej cene by boli moje jedine a to na celkom dlho... no a ked si to porovnam s fortiskami a longinami, kde som v velmi spokojny, velka variabilita, univerzalnost, atd atd... tazke rozhodnutie... :)
    jo, a kedze by to mali byt moje "hodinky na velmi dlho" (vyhnem sa vyrazu na D...), tak jedine nove a na to mi 3-4kg nebudu stacit...
    PS: je az zarazajuce, ze pri tom obrovskom mnozstve hodiniek nemozem o ani jednych povedat ze toto su ony, bez chyby a presne podla mojich poziadaviek... ono to asi fakt chce viacero kusov... :)

  • to mas ako s autami - neexistuje univerzalny kus, ktory by vyhovoval kazdej jednej situacii v zivote, ktoru budes chciet riesit.. tak ako neexistuju univerzalne nohavice, bunda/kabat, topanky, tanier, lyzica,.... predstav si, ze by si mal z tychto spomenutych len jeden univerzalny kus, to jednoducho neide :hello:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Mišo ale veď to žerie aj trávu okolo cesty :mrgreen:

  • O Hummeri je taký vtip. Príde chlapík na Hummeri na pumpu a začne tankovať. Tankuje, tankuje. Päť minút, desať minút, dvadsať minút a stále tankuje. Až to už pumpár nevydrží a upozorní ho. Pane, zabudli ste vypnúť motor.:)
    O ospravedlňujem sa za OT, ale vyplynulo to z diskusie.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • O Hummeri je taký vtip. Príde chlapík na Hummeri na pumpu a začne tankovať. Tankuje, tankuje. Päť minút, desať minút, dvadsať minút a stále tankuje. Až to už pumpár nevydrží a upozorní ho. Pane, zabudli ste vypnúť motor.:)
    O ospravedlňujem sa za OT, ale vyplynulo to z diskusie.

    raz som take nieco zazil, isiel som tankovat LPG a predo mnou bol Lancruiser z AUT, uz mal natankovane asi 50 litrov, tak som sa rozhodol, ze pockam.. cakam asi tak 10 minut, 13 minut, vysiel pupar, vyjavil oci a vosiel naspat.. chlapik natankoval 195 litrov, zaplatil a spokojne odisiel prec 8|

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Indexove, aj ked to mozno nie su "prave kolotocarske B" :) Ciselkove su strasne rozbite kombinaciou lestenych cisiel bez lumi a bielych indexov a celkovo cifernik posobi mensie na tak velke telo.