Breitling Aeromarine Avenger Seawolf (steel)

  • Breitling Aeromarine Avenger Seawolf (steel) – recenze

    Nedávno se mi náhodou dostaly do ruky na fotografování hodinky Breitling Aeromarine Avenger Seawolf, tentokrát s pouzdrem z oceli. Jsou velmi podobné lehčí variantě, která má pouzdro vyrobené z titanu, ale pár rozdílů se přece jen najde.

    http://info.photowatches.eu/2014/05/breitl…-steel-recenze/

  • Utrel som slzu.
    Napriek svojej veľkosti a váhe sa nosili pohodlne aj na menšom zápästí, vďaka výbornej ergonómii púzdra. Breitling má tento model dotiahnutý "skoro (pre Miša)" k dokonalosti.
    Musím priznať, že mi chýbajú, sú to krásne hodinky.

    • Official Post

    ano, tak nejak uz prisne netrvam na pohodlnosti, viem, ze niektore hodinky maju byt male a pohodlne, ine zasa vacsie... proste to k nim patri :)
    a jasne, ziadne niesu dokonale :) tu mi tusim najviac vadilo prilis masivne puzdro aj vzhladom k hrubke tahu... keby boli tak aspon 15 namiesto 18 vysoke, kludne by som ozelel aj 90% vodotesnosti :D

  • Indexy, alebo cisla? 15

    1. indexy (5) 33%
    2. cisla (10) 67%

    kontrolna otazka...
    ktore by ste brali ? indexy alebo cisla ?
    - indexove maju vyhodu, ze cifernik posobi vacsi v robustnom puzdre a lunete
    - indexove maju viac lumi, cisla su len kovove
    - indexove sa mi vidia viac tool, cisla su dost leskle
    - indexove su viac potapky a cisla viac pilotky a pilotky sa mi k B viac hodia
    - s cislami viem zasa rychlejsie a pohodlnejsie odcitat cas
    vy ste ako na tom? uvitam vas hlas a popis, argumenty atd... dikes ;)

  • Ja som hlasoval za indexy, v podstate len z čiste estetického hľadiska a trošku aj kvôli lumi. To že na nich dlhšie trvá odčítať čas je len otázkou zvyku podľa mňa.

  • Naživo tie indexy vyzerajú lacno voči frezovaným a lešteným číslam , čiže jednoznačne Čísla :D

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • cisla - pekna hra svetiel na nich, mne to pride zaujimavejsie.. toto su hodinky, co pridu do miestnosti asi 10 sekund pred tebou a pekne sa predstavia: "Dobry den, ja som Breitling Avenger a ja som si vybral tohto majitela, ktoreho tu zbadate za chvilku - ano, vola sa Miso"........ a potom niekedy v pozadi sa zjavis ty a dostanes slovo az ako druha instancia po velkych Beee :mrgreen:

    (ked mate chrono, zmerejte si trvanie tej velkej vety v uvodzovkach, je to presne 10 sekund)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Dobre ty ... ale osobne moc ludi si nevsimlo prechod z PO na Bee ... ale to su Zahoraci :D

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • cretino... :mdr2: :mdr2: :mdr2: myslis, ze ked budem mat nejaky pracovny meeting, tak staci ked do miestnosti vhodim avengery a vsetko za mna vybavia ? :mrgreen:
    inac dakujem vsetkym za nazory, prisem si do debilnicka... ;) :super: osobne by som asi vzal cisla, aj ked sa mi asi viac pozdavaju indexy, ale asi len preto, ze nemam dost velke a chlpate koule... :]

  • cretino... :mdr2: :mdr2: :mdr2: myslis, ze ked budem mat nejaky pracovny meeting, tak staci ked do miestnosti vhodim avengery a vsetko za mna vybavia ? :mrgreen:
    inac dakujem vsetkym za nazory, prisem si do debilnicka... ;) :super: osobne by som asi vzal cisla, aj ked sa mi asi viac pozdavaju indexy, ale asi len preto, ze nemam dost velke a chlpate koule... :]

    jasne, normalne pootvoris dvere na vzdialenost jedneho lakta (pre lepsi svih), vhodis tam hodinky a ides prec :malin1:

    mozu nastat 2 situacie:
    1. povedia si, ty kkkkk, hadze po nas turecke Breitlingy, to bude nejaky debil
    2. povedia si, ty kkkkk, hadze po nas Breitlingy, on na to ma, to bude nejaky debil

    :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • uz davno tvrdim, ze ich nutne potrebujes - neviem, nad cim spekulujes.. uz davno by som mal F aj L v inzercii, prosil Jakuba aby nepredaval moc rychlo a niekde splasil zvysnych 300-400€.. :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • To som začal aj ja v jednom vlákne vďaka cretinovi :) Mal som takú predstavu že moje definitive watch bude niečo od ROLEX ale skôr si myslím že niečo od Béčiek. Kedže som zistil že majú aj modely pre normálnych ľudí :mrgreen: