Rolex Submariner Date (116610LN)

  • Rolex Submariner Date (116610 LN) – recenze

    Každý jednou skončíme u hodinek značky Rolex. S tímto tvrzením můžete nesouhlasit, můžete mít dokonce i celkem věrohodné námitky, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat. Ano, použil jsem v tomto svém tvrzení znovu slova slavného českého klasika, a možná až příliš troufale. A možná ne. Dnes vám představím Rolex Submariner Date – referenční číslo 116610LN.

    http://info.photowatches.eu/2014/04/rolex-…610-ln-recenze/

  • Ja som skoncil pri tomto istom modeli a myslim ze ine hodinky uz nepotrebujem. Vynikajuca kvalita, neporovantelne lepsie ako moje predosle 16610.
    Glidelock clasp je presne to co mi vzdy na ocelovom remienku chybalo a Rolex to pre mna vyriesil :) Skoda ze Omegy nemaju nieco podobne na ich seamasteroch...vzdy som sa ich po frustrujucich par mesiacoch musel zbavit lebo ten naramok mi nikdy nepasoval akurat

  • Ja som skoncil pri tomto istom modeli a myslim ze ine hodinky uz nepotrebujem. Vynikajuca kvalita, neporovantelne lepsie ako moje predosle 16610.
    Glidelock clasp je presne to co mi vzdy na ocelovom remienku chybalo a Rolex to pre mna vyriesil :) Skoda ze Omegy nemaju nieco podobne na ich seamasteroch...vzdy som sa ich po frustrujucich par mesiacoch musel zbavit lebo ten naramok mi nikdy nepasoval akurat

    Ohladom omegy už to nieje pravda
    Modely Mark II a Ploprof 1200 m už majú mikro reguláciu podobnú ako RLX.. Cca 2.5cm a osobne si myslím že vyzerá omnoho lepšie keď je vytiahnuta ako u RLX

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Vidíš by som zabudol :) Ja ju plánujem bud z 300 alebo z Mark II a nasadiť ju na planet ocean chrono

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • tak po vyse roku musim uznat ze tieto su 'tie jedine hodinky' ktore budem kedy potrebovat. Moja zbierka zapada prachom, tieto Submarinery su na mojej ruke 99% casu.
    Omega aj Tudor maju teraz micro-regulaciu ale kvalitou a stylom ... tieto su overene casom,,,,nieco Porsche 911

    idealne hodinky na rybacku (alebo k obleku)