• Pekne vlakno.

    1. Pilotky ma nikdy nechytili za srdce ani za oko a tym padom ani za penazenku. Ale keby som si fakt mal, teda musel vybrat (z vlastnej vole by som si tento typ hodiniek nekupil) tak asi nieco taketo. EDIT: ked tak na ne pozeram vlastne sa mi nepacia ani tieto.

    2. Potapky. Uz si ani nepamatam kolkokrat som takmer kupil toto. Parkrat som ich mal v predajni na ruke. Niekolkokrat sa vyskytla moznost vyhodnej kupy. Ale stale nic :)

    3. Racing ? Ide mimo dna este dalej ako pilotky. Ale ked, tak nech to stoji za to. Napr toto

    4. Bezny den ? Tam mam uz dlho jasno a sen sa naplnil. Odfajknute :)

    5. Oblekovky ? Jasna vec. V tom mam tiez jasno a sen je splneny. Odfajknute :)

  • Ok Omega je pre bezneho cloveka mozno nedostupna, ale zrovna tie Tissoty su, by som povedal, financne dostupne aj pre bezneho cloveka, ktory ma priemerny plat a chce pekne znackove svajciarske hodinky..

  • Ale ono toto vlakno nie je o tom na akych 5 hodiniek momentalne mas, ale o tom, ktore z toho celeho vesmiru hodiniek su pre teba TOP. TOP po stranke dizajnovej, stranke technickej, top so stranke pritazlivosti znacky, .... . Proste a jednoducho su pre teba z nejakych dovodov TOP - svaty gral. Toto je to take snivacie vlakno. U niekoho to vyjde, u niekoho to zostane iba v rovine snivania.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133