STEINHART Nav B-Uhr 44 - náhrada

  • Zdravím.

    Veľmi sa mi páčia hodinky STEINHART Nav B-Uhr 44, no rozpočet mi ich bohužiaľ momentálne nedovoľuje, tak by som sa chcel opýtať, či mi neviete navrhnúť nejaké podobné dajme tomu v polovičnej cene. Dnes mi padli do oka tieto http://www.citywatches.co.uk/seiko/seiko-au…h-snk809k2.html no 37mm je myslím si málo.

    Ďakujem za každý návrh, či nápad.

    Edited once, last by misoo (April 19, 2014 at 2:20 PM).

  • Asi by som šiel do nich... Ja som taký neskúsený začiatočník, no veľmi ma to chytilo cez leto chcem zarobiť na tie Stienhart... No zatiaľ budem musieť vydržať s tymito... Kde si zvyknete kupovať remienky?

  • "misoo" wrote:

    Pozri aj Seiko SNZG15, je to sice 41,2mm ale su to velmi vydarene hodinky. Cca 120€.

    Pod toto sa rad podpisem, nakoniec, ved som to bol ja, co som ich Misoovi po predaji Steinov 44mm (z dovodu velkosti) prebral :mrgreen:
    A kolega, ktory ich odomna prebral si nevie dodnes vynachvalit. Takze spokojne "prostituuju" po svete a nepotrebuju ziadny winder ;)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...