U-Boat Flightdeck CAS BE

  • Zdravím všetkých.

    V nie veľmi ďalekej budúcnosti mám záujem kúpiť hodinky, a najviac sa mi pozdávajú U-Boat CAS BE 50mm, proste ten design sa mi neskutočne páči. No chcel by som ich kupovať cez nejakého trusted reseller, nech sa mi nestane že dostanem nejaké nekvality... Kde v našich geografických končinách by som sa k ním vedel dopracovať? Pripadne ak mi viete odporučiť nejaký spôsob ako sa k nim dostať za priaznivejšiu cenu. A ocenil by som aj, keby mi niekto napísal nejaké reálne skúsenosti (či už vlastné alebo sprostredkované) o značke a pod.

    Ďakujem.

    Robo

  • Na Slovensku má oficiálne zastúpenie značky spoločnosť Moloko: http://u-boatwatch.sk/contact.htm

    Predajňu s hodinkami majú v Eurovea - Bratislava. Poznám tiež seriózneho predajcu z Dánska: http://www.fairtime.dk. Keď chceš môžem ti to cez neho aj sprostredkovať, prípadne zistiť či ti nedá nejakú zľavu ;)

  • Ďakujem za odpoveď.

    V BA som ich nevidel, zrovna nemali nič na predajni. Chcel som ich ešte vidieť, lebo na ne panujú rôzne názory čo sa týka kvality (väčšina nie veľmi pozitívnych, ale sú staršieho dáta). Ale ak môžeš, zisti mi prosím koľko by stáli od kolegu z Dánska. Zatiaľ som našiel najpriaznivejšiu cenu na úrovni cca 2250€.

    Ďakujem.

  • Ja som U-boaty nikdy nedržal v ruke, videl som ich iba z výkladu takže neviem aká je ich reálna kvalita. No nemôžem si pomôcť ale podľa mňa vyzerali dosť lacno :cote: Predpokladám, že predajca z Dánska ti môže poskytnúť nejakú zľavu, ale nemôžeš čakať, že ti to predá za polovicu maloobchodnej ceny. Akú farbu ciferníka hľadáš?

  • No veď práve že čo sa týka kvality som si nie istý na základe recenzií. Lenže ten dizajn iné značky neponúkajú, a to ani TW Steel, ani žiadne podobné (a to sú už podľa mnohých extrémne lacné a nekvalitné napodobeniny - čiže čínske fake:) Mal by som záujem o túto kombináciu Som v úzkych, momentálne som ohľadom tých U-Boatov zmätený.... poraď :pleur4:

  • Podobný dizajn nájdeš aj u značky Welder. Používajú síce prevažne quartz, ale nájde sa aj pár dobrých automatov. Navyše ceny sú priaznivejšie a kvalita je fakt dobrá: http://www.weldertimepiece.com/

    Opýtam sa toho predajcu nech sa vyjadrí ku kvalite a cene a dám ti vedieť.

  • Ako som pozeral Welder bohuzial neponuka flightdeck dizajn. Pozriem na Graham. Dal by som za ne tych 2000 € keby som mal istotu ze kupujem kvalitu k tej cene adekvatnu, lenze tu mi asi nikto nezaruci:/ dizajnovo su u mna neprekonatelne, lenze nie som hodinkar takze sam by som ani kvalitu posudit nedokazal.

  • Pozri, značky v tejto cenovej kategórií dodržujú určitý štandard kvality. Takže určite sa nemusíš obávať, že si kúpiš nejakú haraburdu ;) Ide iba o to, že aj keď ide o značku s pomerne zvučným menom, mnohí hodinkomaniaci ti povedia, že ide viac menej o "štýlové" hodinky, ktoré sú aj trochu extravagantné.. No a pri tej sume by si si mohol zvážiť aj iné zaujímavé značky. Takisto, tým že sú také veľké a extravagantné, je dosť možné že ťa skoro omrzia a budeš ich chcieť predať. Z tohto hľadiska je teda dôležitá otázka ako si budú držať cenu. Úprimne.. myslím, že slabo :triste1: Už teraz ich totižto nájdeš na internete v 50% zľavách a to ide o nové hodinky! Ale nechcem tým docieliť aby si sa na to napokon vykašlal :nono:

  • Neboj, viem že to nerobíš s úmyslom ma odradiť :) Je pravda že dizajn sa mi veľmi páči, asi sa mi ani neomrzia, lebo tento štýl sa mi páči už asi 6 rokov, a mám rád extravagantné veci :) Čo sa týka ďalšieho predaja, je pravda že v prípade dalšieho predaja to pôjde cenovo na minimum, no ale za ten dizajn mi to aj stojí. Za tú cenu by som mohol mať Tag Heuery, Omegy apod, no nezdajú sa (aspoň podľa mňa) mi ničím výnimočné:) s 50% zľavou nové? Ja som našiel najlepšie za 2200€, za menej som ich nevidel...teda okrem fake:)

  • Vidím, že si už viac menej rozhodnutý ;) Inak už mi odpísal ten predajca z Dánska, že sú veľmi kvalitne a detailne opracované, takže nemusíš mať obavy. V Dánsku je odporúčaná cena 3200 €. Ale max. zľava je 10 %. Ja som pozeral tie ceny iba zbežne, a 50 % zľavy som našiel v USA. Neviem ako je to v Európe.

  • velmi zaujimave hodinky, pripominaju mi Invicta Russian Diver tvarom puzdra, korunkou(taka ista) a aj velkostou..

    nasiel som aj ja nejake ponuky so zaujimavosti:
    tu su za 2130€
    http://www.chrono24.com/de/uboat/flightdeck-cas-be--id1897724.htm?dosearch=true&query=U-Boat+Flightdeck+CAS+BE&resultview=list&searchexplain=1&sortorder=1&suchen=Suchen&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm

    na americkom ebay ich predava nove jeden predajca z Amsterdamu a tam po prepocte vychadzaju aj s dopravou 1934€.. rad by som hodil aj link, ale tu v praci ebay neotvorim (bol som cez mobil).. ale najdes to lahko, to co mas v nadpise si das vyhladat a su tam iba 2 ponuky - myslim si, ze pri usetrenej sume oproti tvojim spominanym 2290€ okolo 350€ by to stalo za to..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Celkom dobre vyzerajú, len sa mi zdá že je to iný odtieň. Ale cena zaujímavá, no chcelo by to detailnejšie foto aby som videl v akej sú kondícii. Aké máte skúsenosti s kúpou pre-owned hodiniek? Nechcel by som aby mi prišli nejaké značne opotrebované hodinky :nono: Ale díky za link, keby si ešte niečo zaujímavé našiel, daj vedieť, vidím že sa vyznáš :super:

  • Nie je to iný odtieň, iba reálna fotka. Tie promo fotky sú niekedy fakt vzdialené na míle od reality :cote: Ale závisí to aj od svetla. Keď mali malo svetla keď to fotili, tak to môže vyzerať tmavšie. Mnohokrát sa oplatí kúpiť použité hodinky, hlavne keď sú v dobrom stave. Môžeš tak ušetriť nemalé peniaze. Opýtaj sa ale na ich stav, či majú všetko potrebné (krabičku a papiere). Či boli kupované u autorizovaného predajcu a či im ešte platí záruka. Keď nepoznáš predajcu, potom ti ostáva iba veriť, že sú v takom stave ako tvrdí. Ale skús si pred tým niečo o tom predajcovi vygoogliť. Skúsenosti zákazníkov. Keď predajcovia s dobrým menom tvrdia, že hodinky sú v "super stave", tak v takom stave aj sú.

  • Ja som mal U-Boat, presnejšie Flightdeck ABO 50. Sú to veľmi dobré hodinky. Riadny kus "železa" čo ja mám rád. Ako tá debata z tvojej strany ohľadom kvality vôbec nie je na mieste, predsa nekupuješ paradajky v Tescu z maroka, ale luxusné hodinky a u nich sa max. môžeš "báť"presnosti (rádovo sú to sekundy za deň)! Nuž ale ak ti môžem odporučiť, tak tu v SR to nekupuj lebo ťa to bude stáť o 50% viac ako v ostatných štátoch. Skús napr.

    http://www.watch.de
    Alebo si ich objednaj z USA a dohodni sa s predajcom, aby hodnotu hodiniek uviedol menšiu ako 200€ :) A tak sa vyhneš clu!
    Predajcovia ako essentialwatches, bernardwatch, prestigetime, swissluxury sú absolutne dôverihodný !!!

  • "donescobar" wrote:

    Alebo si ich objednaj z USA a dohodni sa s predajcom, aby hodnotu hodiniek uviedol menšiu ako 200€ :) A tak sa vyhneš clu!

    Na toto pozor, postenie proti strate zasielky byva casto len do sumy uvedenej na baliku. Zaroven ti to ani nemusi pomoct, colnici uz zevraj casto zasielky otvaraju a pozeraju, ci tam je naozaj tovar v danej hodnote. Kto nechce mat starosti s dph/clom, mal by nakupovat v EU..

  • Ja s tým mám pomerne bohaté skúsenosti a z tých X balíkov čo som už doviezol sa stalo asi iba dvakrát, že tovar neskontrolovali. To však išlo na firmu a to berú asi o dosť vážnejšie:) Colníci nie sú hlúpi, mnohokrát požadujú aj výpis z účtu alebo iný doklad o zaplatení, pričom sa musí zhodovať s priloženou faktúrou.

  • No ja by som ani nepovedal, že colníci nie sú hlúpi :D Sú veru, ako bomba :D
    Druhá vec, ak sú známosti na colnici tak sa to dá..Ale s tou faktúrou sa to dá urobiť taktiež..Napr. paypal printscreen+photoshop ;)