Aké hodinky si vybrať k tričku, košeli či do obleku.

  • V krátkosti: asi áno, dalo by sa povedať, že je to faux pas.

    myslím že každý s výnimkou Bonda vyzerá vo fraku s SMP na ruke ako truľo :) ( a Bond by vyzeral tiež keby nebol len filmovou postavou :D)...ale keďže dnes sú väčšine populácie u prdele storočné tradície (či už v obliekaní sa na tú či onú príležitosť vrátane doplnkov, hodiniek, šperkov...), nech si nosí každý to čo cíti s vedomím, že hrozí riziko zhovadenia sa ;) . nechcem tu v žiadnom prípade moralizovať, len mám takýto názor :)

  • Keď necháme extrémy ako frak a smoking bokom, tak si myslím, že je fajn, že dnešná doba praje väčšiemu sebavyjadreniu a individualite. Hlavne keď sa uvedené pravidlá a zvyklosti porušujú premyslene a so štýlom.

  • Ja nastastie nenosim ziadne obleky a ziadne ani nevlastnim, smoking uz vobec nie. Mne viac pride divne ked vidim v smokingu potetovaneho cloveka, ako to ze ma na zapasti potapky. Podla mna taky clovek by na formalne udalosti kde sa vyzaduje taketo oblecenie ani chodit nemal.

  • Ja nastastie nenosim ziadne obleky a ziadne ani nevlastnim, smoking uz vobec nie. Mne viac pride divne ked vidim v smokingu potetovaneho cloveka, ako to ze ma na zapasti potapky. Podla mna taky clovek by na formalne udalosti kde sa vyzaduje taketo oblecenie ani chodit nemal.

    Kedysi, keď vznikali tieto formálne pravidlá obliekania, bolo tetovanie na okraji spoločnosti, dnes je z toho celkom mainstream. Doba sa mení a s ňou aj zvyklosti. Aj keď ja tetovanie osobne nepreferujem, nemyslím, že by v súčasnosti mal byť niekto kvôli nemu odhocikiaľ vylúčený.

    Okrem toho, ľudia si dnes aj tak robia čo chcú, pohoršovnie sa nad tým je len zbytočnou stratou energie 8o

  • Keď mu organizátor podujatia pošle pozvánku, alebo predá lístok, tak mu v to aj tak nikto nezabráni, že?

    My máme na výber, či sa budeme takýmto štýlom inšpirovať, alebo nie. Ja osobne nie :saint: .