• rozgon, mas u mna jedno plus za to, ze si stojis za svojim, vies si to zdovodnit a tesit sa z toho..

    mal som troje hodinky znacky Casio a asi by som ich este stale vsetky nasiel - v case, ked som ich nosil, miloval som ich :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "Matej" wrote:

    Rozgoň, tak Casio nikto nespochybňuje, pokiaľ ide o presnosť a spoľahlivosť, niet im čo vytknúť. Druhá vec je, ak niekto nechce došetriť (ako navrhuješ), lebo za 150 e môžeš mať naozaj iba úplne najzákladnejšie quartzové Tissoty a keď chceš už ísť do niečoho komplikovanejšieho alebo mechaník, tak potrebuješ niekoľkonásobok. Takže ak chce niekto mať na hodinkách viac funkcií, ostal by som za tie peniaze pri Casiách.


    ....zdá sa, že ty si pochopil asi najlepšie moje príspevky - za menej peňazí viac muziky, ako by ste očakávali......
    ....a možno v piatom živote si budem kupovať nové hodinky každý mesiac a cena ma už nebude vôbec zaujímať
    zabudol som ešte dodať, že už sú doma a vyzerajú lepšie ako na fotkách a videu :super: (môj názor), určite časom hodím dajakú fotku :hello: