• "cretino" wrote:

    ..toto neznasam ked sa ma vypytuju, odpovedam len, ze pokial to robi radost je jedno kolko to stalo :D

    uplne suhlasim, nepovedal som to zatial nikomu, aj ked teda tieto nepatria medzi nejaké moc drahé, ale pre mňa to bolo celkom dosť.. :-/

    dnes skúsim dať poriadne fotky :taré1:

  • Kubo007 ... gratulujem k viberu ta modra je Cool

    [quote="Kubo007"] hodinky sú krásne, kvoli lešteným plochám su neprehliadnutelne

    ..... pockaj v lete jak hodinky budu vidiet na 1oo km daleko (ked budes mat na sebe len triko este len vtedy budu neprehliadnutelne ak budu na Kovovom Tahu ) :mrgreen: :mrgreen:

    vela ludí si ich všimlo a každý sa opýtal : kolko také niečo stojí ?
    ..toto neznasam ked sa ma vypytuju, odpovedam len, ze pokial to robi radost je jedno kolko to stalo

    a co nech sa pytaju zvedavost je normalna vec pokial ju nezavidia
    Ked robia tebe radost Im cena moze byt ukradnuta .. :]


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • no dnes je v Trnave fakt teplo a slnko svieti, takźe sú vidieť riadne.. a tá lumi ! :D vždy keď idem na WC (tam býva často tmavšie) tak je to fakt pekné.

    a inak k tomu ťahu.. myslím že tieto hodinky na nič iné ako na ťah nedám lebo ten ťah je fakt super a nie som si istý či by sa k nim hodilo niečo iné

  • "rozgon" wrote:

    ..... pockaj v lete jak hodinky budu vidiet na 1oo km daleko (ked budes mat na sebe len triko este len vtedy budu neprehliadnutelne ak budu na Kovovom Tahu ) :mrgreen: :mrgreen:

    ..nejako takto? plus samozrejme hodinky :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "Kubo007" wrote:

    cena bola 1200 dolarov, co je presne tak isto ako na Ashforde.. rozmyslal som ze by som ich kupil odtial, ale cez ashford mi to nechceli poslat "as a gift" takze by som platil CLO. Mozno ho budem platit aj tu, ale sanca je mensia.

    Vikendova provokacia u ashford.com na RADO D STAR 200, pokukujem, cena je lakava a po prepocte kurzom bez cla cca 665 € :ghee: (BTW ako sa pocita clo?)

    http://www.ashford.com/us/watches/rado/d-star/d-star-200/R15960203.pid?nid=sct_rado+d+star+200&so=5

  • no fajn zlava :D mne nevadí že som ich kúpil mimo toho, podla mňa za to fakt stáli a kúpil by som ich znova :D

    a inak, s tým CLO-m je to na nič, Ashford ti nepošle hodinky "as a gift" takže to CLO si zaplatíš

  • "Kubo007" wrote:

    ....Ale ty neplatis len clo, oni ti daju aj dph zaplatit nie ?....


    to je jasné
    ja som reagoval na toto

    "Kubo007" wrote:

    .....a inak, s tým CLO-m je to na nič, Ashford ti nepošle hodinky "as a gift" takže to CLO si zaplatíš......


    clo je nepodstatné /0.8€/.