eco-drive -je ešte možná oprava?

  • mám doma staré hodinky citizen eco drive titanium, presný model teraz spamäti neviem. fungovali cca 2 alebo 3 roky ??? /už si presne nepamätám/, potom zastali. dal som ich opraviť vtedajšiemu ofic. servisu v BA. vraj tam vtedy vymenili kondenzátor. potom išli cca 1/2-3/4 roka. už som ich nedal opraviť /nebol čas, chuť, peniaze/. je to už možno aj viac ako 10 rokov, čo sú nefunkčné.
    je ešte po takom čase možná oprava hodiniek?
    P.S. eco drive si už určite nikdy nekúpim :triste2: , ale keby boli opravené, ešte by som im asi dal šancu

  • Tiez som daval eco drive opravovat. Zastavili mi a dobit nesli. Vymenili mi kondenzator a po tristvrte roku prestali ist(predchadzalo tomu skakanie sekundovej rucicky po 2 sekundach co znacilo vybitie). Rezervu pri plne nabitom kondenzatore maju 180 dni co je 3/4 roka a tolko mi presne isli. Tak som tam bol opat a vymenili mi komplet creva hodiniek. Na servisnom liste som uvidel sumu, myslim 260 eur, ale kedze to brali ako opravnenu reklamaciu bolo to zdarma - boli v zaruke. Cca pred 4 rokmi. Takze cena za opravu asi tolko. Islo o citizen Nighthawk.


    Tapatalk