• ja chapu, ze i Casio si chce vydelat nejaky prachy, ale ceny posledni dobou taky nechapu... asi se chteji svezt na modni vlne oblibenosti tehle rady... :)

  • vsak toto, ja mam G-Shocky zafixovane v hlave ako lacne, na otlkanie vhodne hodinky co toho vela znesu a o ktore sa clovek neboji.. Ako je mi jasne, ze su ludia, ktorym je aj 600€ ukradnutych a neboja sa ani o tieto, ale v mojich ociach je 600€ za ne vela :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • presne, hodinky do nepohody co ukazuju cas za 100€ a finito, nic viac pri G nepotrebujem a neriesim... pre mna su tie vyssie rady s kadejakymi funkciami uplna zbytocnost... ale ked na to niekto ma a skutocne tie funkcie vyuzije, tak nech sa paci :)

  • tie modre sa daju z nemecka za 500, tie na gume za 450. nove so zarukou. A klesa to.
    neviem preco by par modelov, kvazi vrcholov kazdej triedy nemohli predavat za taketo ceny. Nebude to masovka. Ma byt aj MTG model s cenou okolo tisicky...
    chapem ze uz je tu odklon od Gshock myslienky otlkacich hodiniek, ale radu aviator tak ani neprezentuju.

    niekto si kupi swiss made quartzky za par tisic.

    ide snad o to, co sa komu paci. sami viete ze cena je potom irelevantna, ci?

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago