Omega Speedmaster Automatic 3510.50

  • No ide o klasické omegy speedmaster, "prvé hodinky na mesiaci". Každý správny zberateľ ich má vo svojej kolekcii. Ich klasický dizajn je neprekonateľný, čo vysvetľuje fakt, že ide o najdlhšie vyrábané hodinky touto značkou. Úplne originálny model je ale 3570.50.00 a nie ten, ktorý uvádzaš ty. Ten tvoj má totiž 60 minútové značenie ciferníku, čo mi na ňom trochu vadí.. Nevýhodou pre denné nosenie je historické zachovanie plexi sklíčka.. Osobne som ich síce nevlastnil (kiež by:-) ale skúšal som im naťahovať strojček a išlo to dosť ťažko tou malou korunkou.. Preto mám radšej hodinky s ručným náťahom, ktoré majú poriadnu korunku.. :)

  • Ja som tento model mal, a aj som ich rýchlo posunul ďalej, práve z dôvodu, ktorý píše kolega. Keď už Omegy tak jedine seamaster alebo Aqua Tera :)
    Cenovo sú však výborné, to je ich asi jediný plus (podla môjho názoru) :)

  • no, ide v podstate o to, ze som nerozvazne prihodil do jednej akcie s tym, ze som si neuvedomil ze to nie je Speedmaster Professional.. vyzera to silne tak, ze tu aukciu vyhram a ze si ich budem musiet nakoniec kupit :) ja viem, je to moja blbost, ale su vo velmi peknom stave tak si ich aspon vyskusam a uvidim podla toho ako mi sadnu na ruke co s nimi bude dalej.. ked nebudu OK, posuniem ich dalej nech robia radost niekomu inemu

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • no, situacia sa vyvinula tak, ze uz nie som najvyssim drazitelom a dalej nepojdem, takze ostavam pri sucasnom stave :frime:

    nebudem sa posuvat cez nejaky medzistav a ked si raz kupim omegy, tak to budu urcite PO s velkostou 45,5 - predsalen na mojej labe budu vyzerat lepsie :super:

    sam sa tomu cudujem, ale tieto Seiko co mam som si strasne oblubil a mam ich den noc na sebe - denna odchylka je super, nosia sa paradne - akurat prestiz znacky sa na omegu nechyta :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: