Výstava hodiny a klenoty - Incheba 2013 - voľné vstupenky..

  • Tam nikto nebol, o desiatej, tak som siel dnu

    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Ja myslim, ze vsetko dobre nakoniec dopadlo ;)
    Tesim sa na spolocne foto "lavaciek s hodinkami" + foto z Reichu ;)

    esqueleto, velmi pekny stanok zasobeny mnozstvom peknych kuskov!

    Som rad ze som mal moznost spoznat mnozstvo podobne "postihnutych" kolegov ;)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Ja som nefotil :( Chlapci su teraz predpokladam vo Viedni a hikaju od radosti ;) Tiez sa tesim na foto!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Ale z Viedne som zobral
    Adrián tebe este jeden a aj BfB
    Durin tebe Damasko

    A sebe ? Kniha JLC, ako sa vyrába Zenith, tvrdá kniha ulysných a kopu iných
    Malo to asi 9kg :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Som strašne unavený... Ale spokojný :o) Vďaka za príjemnú spoločnosť, páni. Aj keď ja som sa dnes vždy nejako odtrhol kurnik... Na budúci rok sa musíme organizovať s menšími prestojmi, aby sa stále niekde nečakali, lebo potom nie je čas na oddych, či jedlo alebo kávu.

    Pozeral som foto, čo som dnes narýchlo spáchal a bude treba držať silno palce, aby som z toho niečo vytrieskal... musím pochváliť Bratislavu, mali čisté sklá, Viedeň ani nie. A svetlo bolo... hm, no nič :o) Ale aby som sa nevyhováral, dnes som bol lenivý sa s tým moc hrať, nebol čas :o( ked to bude, dám link.

  • "Ivanhoe34" wrote:

    Pridam tu spolocnu foto aj sem, je aj v nasom najfrekventovanejsom vlakne :)
    Este raz vdaka za to ze som s vami mohol aspon chvilu pobudnut :)


    už som myslel, že mám haluze, pridal som príspevok k tejto fotke (do iného vlákna) a príspevok nikde :mrgreen:

    Tempus Fugit

  • Ďakujem Vám za úžasný deň
    Za mna hodinky dňa
    Alpina neviem presný model ale 50mm a slušná cena
    Zenith pilot k...a tie su
    A glycine KMU 48 - až na tu korunku super
    Ale stále mam svoje airmany a tie si este dlho počkajú na výmenu :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Fajne bolo!
    Esqueleto super stanok a velmi prijemny pokec. Mam silny pocit ze som si aj vybral dalsi kusok.

    Vieden silny zazitok. Obavam sa ze som uplne necakane podlahol jednej znacke ktora mi doteraz nic nehovorila... Nastastie zatial mimo budget.

    Pri odchode som tam musel pustit nejake mondeo htp, bo turista vo viedni sa rozhodol ist cez tri pruhy :P ale chalan zablikal ze vdaka.

    Samozrejme aj mne skoro odtrhlo ruky od katalogov...

    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago