Co pocuvate Pri citani Hodinkomanie

  • obchodnik-o3 , daj nejaké info , Dire Straits patrí do môjho zoznamu, live som teda ešte nevidel. V BA, NTC som bol naposledy to už bude hadam 3 roky na Yes, bohužiaľ už bez Andersona, basu hral ešte Squire, dnes nebohý. napíš aspon pár riadkov k tomu Straits, dobrých koncertov už veľa nebýva

    povodne som ani nemal moc chut ist ked manzelka oznamila, ze bude mat listky a to je moja srdcovka, neucast marka v kapele ma uvadzala do neistoty, ale lutoval by som, nahrada za knopflera vyborna, nebyt inej tvare, tak ani clovek nevie , ze to je niekto iny, hlasovy fond skoro totozny, 4-ca hudobnikov povodnych z byvalych cias, jednoducho povedane vyborne odohraty koncert

    ak mas moznost tak chod do viedne, tam budu mat este koncert

  • Diky za info, ja som bohužiaľ až moc skôr narodený, tieto kapely ma sprevádzajú od detstva.

    Queen - tak to bol asi top koncert čo som mal možnosť vidieť, Budapest cca 25-27 rokov dozadu, samozrejme s Mercurym , šialené, zážitok na celý život. Priznávam že zrovna Queen nepatrí do mojej top 10 ale ten koncert , neopísatelný.

    Podobne ako ty na Straits bez Knopflera aj ja som bol skeptický pred koncertom Yes bez Andersona. Ako dobre - ten pajko to uspieval, neberiem, ale tá postava Jona mi tam chýbala. Zahrali taktiež skvele starý páni ako za mlada , žiadny prešľap, ale bez Jona, neviem. Pravdepodobne by som už nešiel, sklamanie to nie , neviem to opísať. Mal som možnosť vidieť XY koncertov , ešte za ťažkej totality vlakom do Pešti , vtedy som to žral , pár splnených snov je, ale ten naj ešte nie. Pink Floyd, aspon raz a môžem umrieť . Aj ked v pôvodnej zostave nemožné, tak aspon nejaký ten Watersov či Gilmourov solo projekt

  • Kedže som si po čase znova prešiel seriál Ghosts in the Shell, tak Kenji Kawai. A poplakal som si pri Tachikomách.

  • External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Tempus Fugit

    • Official Post

    Celeste to vie :) :thumbup:

  • nieco od zbirku

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Kedysi dávno

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • To je veľká Pánko tento Leo Moracchioli...

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Prehrať si hudbu z platne ? Rešpekt !